Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici din Suceava????


Recommended Posts

  • Răspunsuri 165
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by eveline
Margot,am terminat la Stefan in '94. Am locuit pe Marasesti, si acum, de vreo 2 luni stau undeva in capat la G. Enescu. [pup]
In care capat? Mobila sau Nordic... sau poate spre Marasesti? [:D] Io stau univa pi la mijloc... in spatele supertmarketului Plus (Alexandra) Pupam noile sucevence [bis] Dana And, yes, I am a blonde!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello, Eveline!! Si eu am terminat Stefanul in 1994 - am fost in A. Tu ce clasa ai fost? Poate ne cunoastem. Pupici la toate sucevencele si multa sanatate. Eu in week end voi fi la Suceava. Vrea cineva sa ne intalnim? Alina si [copil] Andra !!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by ymellda
Hello, Eveline!! Si eu am terminat Stefanul in 1994 - am fost in A. Tu ce clasa ai fost? Poate ne cunoastem. Pupici la toate sucevencele si multa sanatate. Eu in week end voi fi la Suceava. Vrea cineva sa ne intalnim? Alina si [copil] Andra !!!
[cool] da un nr de tilifon... Dana And, yes, I am a blonde!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana Rosu: Intrebare intrebatoare: unde ai nascut tu de te-a lasat (v-a lasat) sa faceti poze [foto]ca din cate stiu eu aici nu intra nici musca! La ce medic ti-ai supravegheat sarcina (daca e din Suceava) ca-s si eu curioasa cum sta traba...[?] pupici!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...