Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici din Suceava????


Recommended Posts

Buna fetelor! Reprezint orasul Vatra-Dornei, dar sunt casatorita in Bucuresti, si sunt mamica unui baietel de 6 ani! De la revolutie, parintii mei si-au revendicat pamantul natal si s-au mutat acolo, dar tot in judetul Suceava, comuna Musenita, daca ati auzit de ea (la 8 km de Siret). Asa ca eu merg destul de des pe acolo, mai ales fii-miu a stat mai toata vara pe acolo! Poate ca reusim sa ne intalnim odata! mari
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 165
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna fetelor, Cun sa ma descurc cu doi? Am mutat-o pe mama din Falticeni in Bucuresti[8D]. Nu exista o reteta pentru gemeni, la noi asa s-a intamplat (nu avem pe nimeni in familie cu gemeni);Oricum, mama spune ca e mai usor decat cu trei :) Cat despre Bargaoanu, ce sa spun, si cu mine a fost bland, iat Toi mi-a fost diriginte 3 ani (imi manca zilele) Carmen
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hei ,Margot anunta mamele din Suceava ca a venit timpul sa neintilnim aici .Nu de alta dar ma simt in inferioritate si fetele din Falticeni ma fac sa fiu invidioasa (am glumit) . In fiecare seara sper sa fi primit si eu vreun raspuns dar ..[bang]. cici
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hop si eu! V-am descoperit astazi rasfoind subiectele active.Nu se lasa bucovinencele mai prejos!!! Am terminat lic. Stefan cel Mare-SV in '88 si Fac de Automatica si Calc. Iasi in '95. Am un baietel de 41/2ani, Stefan si sunt[gravi]in 21 de sapt, asa ca stau mai mult la rubrica Mamici ian-feb 2004. Promit sa vin sa mai stam la taclale.[pup][pup][pup] Misa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna Silvia Cred ca nu mai e nevoie sa-ti spun ca initiatoarea acestui site este din C-lung ,iar daca tot ti-e dor de padurile noastre intra pe profilul administratorului care este tot pe aceasta pagina .Prezinta un album cu "vacanta la bunici" si bineinteles peisajele de care ti-e dor sunt prezente.Apare si fetita mea Gianina.Realitatea este ca de multe ori ma gindesc ca ar trebui sa plec din zona asta friguroasa dar m-as usca de dorul naturii de aici.[q] cici
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...