Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cadou pentru sot?


Recommended Posts

E ziua lui pe 29,si nu mai stiu ce sa-i daruiesc.Nu vreau sa cheltui multi bani,si as avea nevoie de ceva idei de la voi.Daca se poate fara io imbracata sexi ca nu se poate.Sant prea [grasa]. Ceva idei? Anul trecut i-am facut cadou o poza ptr biroul lui cu mine si bebica noastra(pe atunci de trei luni ). Dia si bebe Rucsi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 46
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna ideea cu tricoul.Dar cred ca numai cu bb,ca eu as strica poza...[:D]sa ma mai gandesc la cina romantica... De iesit in oras nu cred,musafiri surpriza nu cred ca vrea,mi-a spus chiar ca nu vrea sa cheme pe nimeni,ca daca vine cineva "pleaca de acasa" Oare nu ma repet daca anul asta ii dau un tricou cu poza copilului? Dia si bebe Rucsi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adi, cred ca il bucura orice legat de copil. Sau pune o poza de familie si gata. :) Nu te mai gandi ca strici poza, nu cred ca e si parerea lui. [:D] Ideea este ca nu tre sa cheltui o gramada de bani, ci sa ii iei ceva simbolic la care sa se gandeascc cu drag. Urasc cadourile impersonale gen cravata, pulover, after shave si parfum, etc. Daca mai iei in calcul cina romantica, ai putea sa mergi la Mall (habar n-am dace esti din Bucuresti sau nu) si sa comanzi un tort cu o poza de-a voastra pe el. :) Ii plac dulciurile?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu santem in Buc,santem in Iasi.Si nu-i plac dulciurile. Si eu urasc cadourile de genul ala,si da , nu vreau sa cheltui multi bani . Asta am hotarat la Craciunul din 2002 cand am cheltuit vre-o opt milioane cu cadoul lui,si desi nu pot spune ca nu i-a placut,nu s-a entuziasmat prea tare.Am hotarat ca atunci a fost ultima data cand am cheltiut bani(multi)cu el. Au urmat apoi,o carticica de poezii si pozica de birou. Ma duc azi sa vad unde pot sa fac un tricou cu poza bb-lului. Altceva? Dia si bebe Rucsi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daca poti lasa bebita cu o bunica sau cu altcineva (de incredere) iti poti scoate sotul la iarba verde, ieftin si relaxant. Pe post de cadou, cumperi un carton misto si niste tempera si pui bebita sa "picteze" cu manutele si piciorusele iar tu ii scrii ceva dragut.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am si eu o idee.... invoieste-l de la servici, färä sä stie el...seful sä-i spunä cu o zi inainte cä de ziua lui e liber ( asta ca un cadou din partea lui!!!), iar tu...incepi pe 29, cu un dejun servit in pat, dupä care, ai liberä alegere...duceti-vä undeva unde ii place lui tare mult, sau chiar un picnic cu familia, nu ar fi räu...fä-i toate pläcerile, fä-l sä se simtä ca un rege fericit si färä alte dorinte...de cele mai multe ori, nimicurile aduc bucuria cea mai mare!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Incearca sa faci ceva nou. Daca anul trecut i-ai daruit o poza cu aia mica, gaseste ceva diferit anul acesta. Cam ce-i place? Incearca sa-i iei ceva ce i-ar placea mult. Eu stiu de ce e pasionat sotul meu. si incerc sa-i iau ceva care sa-l bucure mult si de care sa aibe nevoie. Crinuta
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by camelia-daniela
Am si eu o idee.... invoieste-l de la servici, färä sä stie el...seful sä-i spunä cu o zi inainte cä de ziua lui e liber ( asta ca un cadou din partea lui!!!), iar tu...incepi pe 29, cu un dejun servit in pat, dupä care, ai liberä alegere...duceti-vä undeva unde ii place lui tare mult, sau chiar un picnic cu familia, nu ar fi räu...fä-i toate pläcerile, fä-l sä se simtä ca un rege fericit si färä alte dorinte...de cele mai multe ori, nimicurile aduc bucuria cea mai mare!!!
Din pacate ,el e seful!Si daca are probleme de rezolvat ,nu pleaca nici sa-l tai!Si ziua lui cade duminica! Dia si bebe Rucsi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...