Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cadou pentru sot?


Recommended Posts

quote:
Originally posted by oanaesn
Daca poti lasa bebita cu o bunica sau cu altcineva (de incredere) iti poti scoate sotul la iarba verde, ieftin si relaxant. Pe post de cadou, cumperi un carton misto si niste tempera si pui bebita sa "picteze" cu manutele si piciorusele iar tu ii scrii ceva dragut.
Interesanta idea cu pictatul! Dia si bebe Rucsi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 46
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by crinuta
Incearca sa faci ceva nou. Daca anul trecut i-ai daruit o poza cu aia mica, gaseste ceva diferit anul acesta. Cam ce-i place? Incearca sa-i iei ceva ce i-ar placea mult. Eu stiu de ce e pasionat sotul meu. si incerc sa-i iau ceva care sa-l bucure mult si de care sa aibe nevoie. Crinuta
Sotul meu e pasionat de pescuit,iar pana acum i-am cumparat cat tot ce si-ar dori un pescar amator.E adevarat ca si-ar mai dori un suport pentru patru lansete,dar costa cinci milioane si eu mi-am promis ca nu mai cheltui multi bani cu el.[haibat] Dia si bebe Rucsi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu e prea tarziu, si nu ai cumparat deja cadoul, pot sa iti spun ce am cumparat eu in ultimii doi ani si sotul meu a fost foarte incantat... Acu' doi ani i-am luat rachete de badminton. A fost super - a inceput sa joace cu fetita cea mare imediat. Mai joc si eu ca imi face bine la shunci si a devenit o regula sa jucam in fiecare sambata seara badminton in familie. Merge si la o iarba verde acasa... aici e mereu iarba verde si avem gradina mare, asa ca ne putem bucura tot timpul de sporturi. Anul trecut i-am luat o racheta de tenis (isi exprimase dorinta nu cu mult timp in urma) si de aniversarea casatoriei, i-am luat un costum de tenis de la adidas. Sa vezi ce mandru e cand merge la teren [cool] Ai zis ca nu vrei sa cheltui mult, asa ca poti sa ii mai cumperi un cd cu muzica preferata sau o agenda mai hushchita pentru biroul lui... Si, de ce nu, o surprise party in familie cu nu prea multi invitati, dar sa fie intr-adevar o surpriza. Bafta! Le gasesti tu... spune-ne si noua la ce te-ai hotarat??? Mamamariana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dia, rasfata-l!! Cum a zis Cami: mic dejun in pat, gateste-i mancarea preferata, desertul preferat, cumpara niste bere sau vin, ce prefera. Daca vrea sa iesiti - iesiti, daca nu - culca copilul dupa-amiaza, fa rost dew ulei sau praf de taslc pentru masaj si ... relaxeaza-l. Daca o sa adoarma este foarte bine. Dar de ce sa nu fii sexy. Nu in desuu, nu la asta ma refeream. Dar la lumina lumanarilor, un vin bun... O baie aromata cu spuma ... o fiica pretioasa care dorme in camera de alaturi si o sotie iubitoare ... Ce-si poate dori mai mult un barbat??? Poate doar un baietel [:D] Succes si sa-ti traiasca Diana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adameasca ,ziua lui e pe 29 iunie. Dienuca ,mi-ai adus aminte de o faza.Am vrut sa-i fac o data o surpriza sotului meu si am venit mai devreme acasa,am facut atmosfera,am ars betisoare parfumate de scortisoara,am aprins lumanari prin toata casa,parfumate si neparfumate,am pregatir apa im cada cu uleiuri si spuma si sare. Si ce credeti ca a spus cand a venit acasa? Citez"Ce miroase asa ?Phuah!Deschide geamul! Si ce-i cu atatea lumanari?Fara lumanari nici nu puteai sa faci baie?"incheiat citatul. Na ca l-am spus.De aia nu vroiam eu chestii cu imbracat sexi si altea alea.(asta pe lnga faptul ca acum sant mult mai grasa) Mai astept idei,va rog! Dia si bebe Rucsi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...