Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cadou pentru sot?


Recommended Posts

[hopsieu] Poti comanda o cana cu poza fetitei sau/si a ta cu care sa-si serveasca cafeaua la birou sau un perpetuu mobile, am vazut diverse modele si sunt interesante pentru birou, sau o mapa de birou, un suport de pixuri, creioane etc. mai interesant. Daca imi mai vine vreo idee ti-o impartasesc! Pe 9 iulie va fi ziua sotului meu si tre' sa ma gandesc si eu la un cadou, chestii din astea de birou i-am tot luat. Bafta la cumparaturi! Pupici! Mariana & Vladutz
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 46
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Si ziua sotului meu se apropie...pe 7 iulie...si eu sunt in pana de idei[bang]...inca nu stiu ce cadou sa-i iau, dar ce stiu e ca o sa-i ascund biletzele cu "Te iubesc!"(cu inimioarele de rigoare[il]) prin toate buzunarele...si mai vreau sa-i scriu ceva si in Power Point si sa fac in asa fel incat, dimineata, cand o sa deschida calculatorul ( Cosminu' meu e maniac..nici bine nu face oki dimineatza, ca si deschide calculatorul [ttv] ) sa-i apara "minunea" [:D]...asta-i ca un fel de felicitare...dar la ceva "palpabil" inca nu m-am gandit....desi cam ar fi cazul sa ma gandesc... Mitra, unde anume e "Shater" in Pacurari? Inainte sau dupa intersectia semaforizata? Dragostea e intotdeauna gata sa ierte, sa aiba incredere, sa spere si...sa indure orice urmeaza [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mai da ce de barbati raci.Al meu e pe 8 iulie si ma confrunt cam cu aceleasi probleme.Eu ma gandeam la un portofel din piele cai s-a cam jerpelit cel vechi.Lui i-ar placea si un casetofon de masina cu MP3, dar cam depaseste bugetul. Este o idee si costumul de tenis, dar eu nu pre-i cumpar de imbracat, fiinca el e mai pretentios. Este greu cand trebuie sa cumperi un cadou pt. persoana iubita. Ioana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by adda Mitra, unde anume e "Shater" in Pacurari? Inainte sau dupa intersectia semaforizata? Dragostea e intotdeauna gata sa ierte, sa aiba incredere, sa spere si...sa indure orice urmeaza [flo]
Adda,la Mall la et.1 in fata la TinaR este un "studio"unde poti face tricouri ,cani sau paduri(pentru mouse) inscriptionate sau cu poza. Ma duc eu azi si-ti spun preturi,daca vrei. Dia si bebe Rucsi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cel mai mult i-a placut cand i-am luat o bratara de argint barbateasca care are la mijloc o placuta .Pe o parte am gravat numele fetitei noastre si pe cealalta numele meu . Si sa stii ca nu a interpretat ca l-am "insemnat ".Si o poarta cu mare placere. Si nu a costat prea mult. Sa nu uiti sa ne scrii ce ai cumparat . Si mai veniti cu idei de cadouri pentru ca se apropie si ziua sotului mei si nu am nici o idee. De fapt idei as avea dar nu stau stralucit cu banii. IOANA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Trag si eu cu okiul la ce scrieti voi ca si la mine sunt zilele numarate[alcool]Pe 3 iulie e ziua lui si habar n-am ce sa ii dau. Acum 2 ani i-am facut cadou o bricheta de argint YSL si i-a placut enorm de mult. Intre timp s-a lasat de fumat [bang] Apoi acum un an i-am dat un portofel si o curea Dunhill(m-au ruinat [:D]). Anul asta ma gandeam la un tort si ....atat. Dar m-a lovit rau de tot cand mi-a spus ca de ziua mea(in full sezon-6 august) plecam in Okinawa.[alcool] Si atunci mi-am dat seama ca nu ma lasa inima sa ii dau doar un tort si sa ii cant happy birthday.[:D] Hai noroc si sanatate- ca-i mai buna decat toate!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...