Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cadou pentru sot?


Recommended Posts

M-ai bagat in ceatza...habar n-am unde-i Saulescu [:p]...da' las', ma duc in weekend la mall... Te-ai hotarat in ceea ce priveste cadoul?[;)]? Dragostea e intotdeauna gata sa ierte, sa aiba incredere, sa spere si...sa indure orice urmeaza [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 46
  • Creat
  • Ultimul răspuns
M-am hotarat.Ieri am fost si am dat la imprimat un tricou.I-am facut fetitei o poza din fata si una din spate,dupa ce am imbracat-o frumusel,si -i facem taticului un tricou cu mandretea lui fata.Are o poza de la un campionat de pescuit cu doi pesti mari in mana ,poza pe care am pus-o pe o cana cu un comentariu glumetz.Si din lut pentru copii,ii fac un suport pentru birou cu piciorutele si manutele copilului.Toate chestiile aste m-au costat vre-o 500 mii lei.Am sa mai cumpar azi sau maine niste coifuri si palarii de pertecere,baloane,instrumente de facut zgomot,si un tort,pe care vreau sa-l cumpar,caci m-a suparat .L-am interbat ieri daca sa-i fac sau sa-i cumpar un tort si mi-a zis ca-i este indiferent.Hmmm!Si asteptam doar o aprobare ca sa-i fac cel mai mare si mai frumos tort. Adda ,de pus poza pe un tricou,format A4 75 mii lei,format A3 140,simplu,iar cauciucat,140 mii leiformat A4,A3 300miilei Cana cu poza, 100000lei.Se mai fac (tot acolo la Mall)paduri pentru mouse ,inscriptionate sau cu poze. Dia si bebe Rucsi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ideea voastra cu imprimatul tricoului este foarte buna.O s-o adopt si eu .Sper ca va aprecia efortul mai ales ca la noi in oras nu se face asa ceva . Petrecere frumoasa si sa ne spui cum a reactionat la vederea cadoului . De unde ai luat lut pentru modelat ? IOANA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc pentru urari,fetelor! Mai fusesera mamici cu poze de bebici ptr tricou sotior.cautati-va din timp tricou ,ca eu am cautat prin mall de mi-a venit sa plang si tot nu am gasit ce trebuia.Trebuie tricou bumbac,daca are amestecuri se poate ingalbeni,fara alte imprimeuri sau etichete.Si astia de la magic foto nu mai aveau(mi-e greu sa scriu cu litera mare ca o tin pe Catalina in brate,doarme)Poate gasiti pe la Hala sau pe la standuri la Moldova de alea care se numeai chinezesti.Pe tricou alb puteti pune imprimeu simplu,dar pe colorat numai cauciucat. Lut pentru modelat am gasit tot la mall ,la Diverta.Vre-o 70000 mii lei in sectiunea cu plastilina,am luat si tempera ,caci lutul e gri si vreau sa vopsesc manutele si talpitele cu alb sau rosu. Si am ochit si tortul.Tot de la Mall(ma doare mana)se cheama Saint Honore si pacat ca nu lucreaza astia cu frisca adevarata!blat cacao,strat de crema cu frisca,strat de chouri umplute cu crema de vanilie,strat de frisca cu cacao si cate un chou pe fiecare felie. Sper sa nu mi-o faca astia ,m-am dus sa iau tricoul si cana azi si mi-au spus ca nu e gata ca nu au cerneala,ca pana maine primescPoate ma lasa fara. M-am mai gandit intre timp si m-am uitat dar n-am vazut ,la o bratara de piele cu argint sau aur alb,pe care sa o inscriptionez cum zicea Ioana Hai ca va las,va mai spun maine ce-am mai facut. Dia si bebe Rucsi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Petrecere frumoasa Dia[cina2]!!! La noi in tzara daca iti pui mintea la contributie poti sa faci niste cadouri faine de tot si nici nu te ruinezi. Aici un tort micut te ajunge 30$ si e atat de aiurea de iti vine sa te apuci sa faci tu unul acasa. Am cazut pe spate cand am auzit ce tort fain i-ai cumparat sotului tau[pofta] Hai noroc si sanatate- ca-i mai buna decat toate!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cand am fost acum 2 saptamani in Bucuresti am vazut multe bijuterii de argint la parterul magazinului Unirea. Bratara am gravat-o la un atelier micut situat in gangul din fata Palatului Telefoanelor (sper ca mai exista ) .A gravat-o pe loc . Magazin Diverta se gaseste si la noi in oras dar nu m-ar fi dus mintea ca se gaseste asa ceva .Ma duc sa cumpar si poate o conving pe fiica-mea sa tina secret . Ultima data nu terminasem sa-i spun secretul si se duse-se deja sa-i spuna. Inca o data petrecere frumoasa si sot incantat de cadouri.Mie mi se par grozave . IOANA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am retinut si eu ideile cu cana cu poza lu' bebe sau tricou. [foto] E lesinat dupa cel mic. Asa ca tot imi storceam creierul ce cadou sa-i fac. Tot rac este si el. Multzam de idei.[pup] Petruta & bb Mihai [copil] http://community.webshots.com/user/gabrielmil
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mitra sa nu-ti para rau ca a trecut ziua sotului tau.Cred ca, cadoul pe care i l-ai facut anul acesta nu-l va uita multa vreme.Mai ales daca n-o sa aveti unde sa o depozitati si o sa va impiedicati prin casa de ea(carja,ha,ha) Cred ca bratara de argint si piele o voi programa pentru septembrie cand e aniversarea de la casatorie. Toate cele bune fetelor si daca-mi mai vin idei am sa le scriu aici,poate si voi..dar sigur am sa va scriu cum si-a primit cadoul... Dia si bebe Rucsi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...