Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cadou pentru sot?


Recommended Posts

Am scos tricourile!Sant bestiale! Am facut un tricou pentru dormit,care fie vorba intre noi,arata asa de bine incat cred ca nu-l va purta la dormit,cu un imprimeu cauciucat cu tata si fata dormind nas in nas,un tricou alb care are in fata poza (contur decupat)fetitei din fata,iar pe spate o poza a fetitei din spate.Se intelege ce vreau sa spun?Adica daca se imbraca cu el are in fata fetita cu fata si in spate fetita cu spatele(imbracata in marinar).Cana aproape ca nici nu mai conteaza,doar pentru orgoliul lui de pescar. Abia astept sa vad cum reactioneaza,greu ma abtin sa i le dau abia maine... Am cumparat si artificii pentru tort,si pentru exterior,cu bilute colorate si pocnitori,si de alea care se invart pe jos,si jobene si coifuri de pus pe cap,masti pentru copii,baloane (va trebui sa umflu la baloaneee..)de diverse marimi si forme. Singurul lucru care ma ingrijoreaza este faptul ca lutul din care am facut tablouasul cu talpile si manutele Catalinei nu se usuca.Mai astept pana maine. Pana la urma tot am cheltuit o multi bani.Cred ca se ridica suma la doua milioane.Trebuia sa ma limitez doar la un tricou si-un tort. Ei,asta-s eu ,pana nu toc banii nu ma las.Sper sa-i placa. Dia si bebe Rucsi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 46
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Adi69,trebuie sa recunosc ca si eu fac la fel cand e vorba de ziua de nastere a celui drag ,asa ca pana nu iau eu si aia si ailalta nu ma las.Nu stiu insa ce am sa fac anul asta,caci sunt si gravidoasa,(mai am o luna pana nasc) si sunt si noua pe aici.El este tot rac.Bineinteles ca cel mai frumos cadou va fi bebeita noastra ,care,dupa spusele doctorului vine dupa ziua lui,dar ce voi face de ziua lui...habar n-am.Inca nu am permis sa plec cu masina si chiar daca as avea nu as mai pleca acum cu burtoiul mare,cat despre a pleca cu bus-ul,nici atat. Voi mai vedea eu...oricum imi plac ideile voastre si le-am notat!!! Adi,sa ne povestesti si noua cum a primit cadourile!!! La multi ani tuturor sotilor raci!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc de urari fetelor.La multi ani si racilor vostri! Dimineata,cum s-a trezit am tabarat asupra lui,in pat ,amandoua,si eu si fetita(1 an si 3 luni)I-am explicat fetitei ca trebuie sa-l pupe pe taticu ca este ziua lui(nu stiu ce a inteles)dar l-a pupacit cu foc de cateva ori.I-am dat cadoul nostru ,i-au placut tricourile dar parca s-a bucurat mai mult cand a vazut cana... Dar i-au placut si tricourile ,cel cu fata spate in mod special,l-a purtat si ieri si l-a luat si azi la servici! A fost placut surprins si de celelalte amanunte(palariute,coifuri ,baloane ,artificii,tort)si a fost mandru nevoie mare toata ziua ieri. Am petrecut o dupamiaza placut la locuinta de weeckend a unui prieten,o casuta mica cu terasa ,curte si livada de meri.Cu gratar,mici,bere,sampanie si tort,meci de fotbal,tenis,badminton si siesta cu amintiri din copilarie(am fost doar frati ,surori ,copii, parinti si-un catel) Asta a fost,si a fost placut. Dia si bebe Rucsi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

A fost foarte buna ideea cu tricourile imprimate...mai ales ca ai avut si poze de care sotul tau sa fie super mandru (vezi poza cu pesti [;)]...bineinteles ca si poza cu fetita voastra e una de care sa fie mandru, dar prima ii gadila orgoliul exact unde trebuie [:D])
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...