Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

medicamente naturiste


Recommended Posts

  • Răspunsuri 8
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Eu i-am dat Biancai acum un an,IMUNO ROYAL JUNIOR,la noi nu s-au vazut niste rezultate specatculoase,dar asta nu inseamna ca nu voi mai folosi genul acestea de produse.Rau nu are ce sa-i faca,poate sa nu aiba nici un efect pozitiv,dar macar incerci ceva. dori
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga Mirelam, Am fost nevoita sa folosesc ptr baietelul meu produse naturale, acesta fiind alergic la medicamente si iesind "destul de sifonat" dupa un soc anafilactic la Imodium.Rezulatele nu sint asa de rapide ca medicamentele alopate dar in termen lung , incep sa isi faca efectul si asupra imunitatii, in sensul cresterii acesteia.Mugurii de brad i-am folosit sub forma de sirop, facut de mine , in casa,la bronsite, fiind un bun expectorant.De asemenea, am testat cu mult succes echinaceea, in special in perioadele reci si s-a vazut.Un alt sirop miraculos, pot spune , este cel de catina alba, obtinut prin prersare la rece, eventual, amestecat cu miere de mana.Si remediile homeopate, cu care de trei ani si jumatate tratez orice( marog, otite, rinofaringite si chiar bronsita).Daca te intereseaza schema de remedii ptr bolile curente ale copiilor, ti-o pot da, exact cum mi-a scris-o medicul homeopat.Si te rog sa ma crezi ca e testata! Sanatate! Carmen, mamica lui Justin, 5 ani si jumatate
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...