Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Cu ce companii de zbor, plecati in Romania?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 51
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Noi folosim KLM, cel mai simplu e sa hoinaresti pe la agentii, pretul de pe net e mult mai mare. 2way inainte de Paste a fost 500$ americani, agentia era a unui italian, cei de la agentii cumpara pachete si te scoti mai ieftin cu ei. Daca alegi nemtii te opresti in Germania inchiriezi o masina si iti mai clatesti ochii pina in tara, pretul e chiar mai mic, primavara viitoare o sa incercam noi varianta asta. There is a difference between knowing the path and walking on it.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dyana, unde au zburat cu KLM in asemenea conditii?? Ehe, Corina draga si eu as vrea sa ma plimb pana in Romanica cu masinica!!!dar si mie imi trebuie o amfibie ceva ca sa pot razbate pana in Romania! Sau poate incerc cu [bicla]! ce credeti ajung? La toti numai bine!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu am generalizat. Asa mi s-a intamplat iarna trecuta. De la Amsterdam la Bucuresti. Locul acela pe care pui mancarea era negru de murdar si plin de resturi. Am facut observatie si degeaba. Asa s-a intamplat atunci. Poate ca ceilalti au experiente mai bune.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu pana acum stateam in apropiere de New York si de cele mai multe ori am zburat cu KLM. Am fost multumita de serviciile prestate, m-am inscris in programul lor de "frequent flyer" si de cele mai multe ori ei ofereau cele mai bune preturi. Am zburat de cateva ori si cu Air France, care a fost ok - insa am auzit mai multe povesti de la cunoscuti cu bagaje pierdute sau intarziate.. Din august ma mut in California si cea mai buna combinatie pe care am gasit-o pentru Bucuresti-San Francisco (eu imi iau de obicei biletele cu retur, chiar daca asta inseamna deschise pe un an de zile, ca pana acum am reusit sa ajung intotdeauna macar o data pe an in Romania) este cu Tarom-ul pana la New York si in continuare cu Delta de la New York la San Francisco. Eu am avut oroare de Tarom pentru ca pana de curand se fuma in avion si, desi si eu am fost fumatoare, in spatiul acela relativ mic atatea ore ma deranja foarte tare fumul de tigara. Dar acum am inteles ca nu se mai nici la ei, asa ca sa vedem cum o fi.. Lai
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...