Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Vesti bune de la geo!


Recommended Posts

Fetelor, Va multumim pentru mesajele frumoase! [flo] Ma faceti sa [:I] Geo a plecat acum la ea acasa (ah, nu, nu la Constanta), aici... suntem aproape vecine!!! [cool] Eu ma bucur asa de mult ca nu mai sunt singura si am in sfirsit o prietena!!! Geo are un suflet minunat, este o fata de milioane!!! Am mare noroc sa-mi fie de-acum aproape! De altfel de la primul ei mesaj pe forum m-a impresionat foarte mult! La ceva timp dupa aceea ne-am imprietenit si am inceput sa palavragim pe chat la nesfirsit! Apoi mi-a spus ca ar vrea sa gaseasca un job de vara ca sa cistige ceva bani... si intimplarea a facut sa se iveasca o ocazie aici. Numai ca jobul ei de vara s-a transformat intr-o dragoste mare si... iat-o logodita cu unul dintre prietenii sotului meu! Asta ar fi povestea... o sa va tinem la curent cu urmarea ei :))) Si, asa cum a zis si Oana_B, multumim din inima [dc]-ului fara de care... nu ar fi fost nimic! Va pupam pe toate si va dorim numai bine! [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 37
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Draga Otilia si Draga Geo, Sa fiti fericite si sa aveti parte numai de bucurii in viata. Mie mi-au luat 34 ani ca sa gasesc fericirea, sper ca voua nu v-a luat atit de mult. Cind dadusem cu piciorul sperantei ca voi gasi iubirea...cu 5 ani in urma aveam sa intilnesc o mina de aur...SOTUL MEU. Pina in ziua de astazi nu inceteaza sa ma surprinda cu dragostea lui. De multe ori ma sperie...ca nu este adevarat...ori am impresia ca-l voi pierde.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga Otilia, nu ai de ce sa rosesti pt ca intr-adevar esti o persoana minunata si meriti numai laude, complimente si multe [asia][flo][pup]. Eu cred ca doar persoanele care au trecut prin situatii mai mult sau mai putin placute, cei care au cunoscut viata sub toate aspectele ei, ii pot intelege pe cei din jurul lor... Ma bucur ca viata nu ti-a intristat inima, ma bucur ca te cunosc si m-a bucura si mai mult sa am ocazia sa te cunosc si in realitate... si pot spune ca sunt putin-putin invidioasa ca Geo este acolo cu tine [:X] Draga Geo[hia] esti de admirat, ai dovedit ca esti mult mai puternica decit cel ce te-a ranit. Ma bucur pentru tine ca ai reusit sa-ti gasesti fericirea alaturi de un om care sa te merite. s-a trezit carlita mea, dar va promit ca am sa va mai scriu oricum, daca ai reusit sai faci fata "lui" si apoi sa iesi din toata povestea asta cu capul sus esti de admirat. [pup][pup][pup] Doina&Carlita-iubita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga Geo, nu-ti vine sa crezi dar de vreo doua saptamini ma tot gindesc la tine ... de fiecare data cind deschideam forumul si dadeam de subiectul cu sticky mi se facea un gol in stomac ... am banuit si nu m-am inselat in cele din urma ... nu stiu de cite ori am inceput sa scriu un mesaj sau sa deschid un subiect sa intreb de tine si apoi am renuntat, pur si simplu mi-a fost frica de reactiile celor din jur ... eu te cred, cred fiecare cuvintel care l-ai scris mai demult aici pe forum, nimic nu ma va convinge de contrariu si am stiut de la inceput ca - asa cum zice Otilia - esti o fata dulce si meriti mai mult de la viata. Ce sa-ti spun, ma bucur din tot sufletul ptr tine, vezi ca a rasarit soarele si pe strada ta ... viata e frumoasa si merita traita ... ufff, m-am linistit acum. Otilia, nu credeam ca am sa-ti spun asta vreodata, dar "Jos Palaria Doamna Otilia!" ... esti o Femeie deosebita si meriti tot binele din lume. Pe toti sa-i asculti, dar din mintea ta sa nu iesi!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ufff, cred ca se va starni o mica furtuna intre aparatoarele lui Teo si cele ale lui Geo. Si eu banuiam inca de la inceputurile lui Teo pe forum , cine e, prea multe erau coincidentele si chiar ma miram ca fetele nu-si dau seama...multe din fetele care o compatimeau pe Geo isi exprima acum aprecierile pt Teo. Oricum eu sunt convinsa ca in spatele povestii e mai mult decat stim noi si in fond e treaba lor. Important e ca fiecare sa-si gaseasca fercirea pe care o merita. Insa ceea ce am vrut sa spun in primul rand e OTILIA ESTI O FATA PE CINSTE.[asia][pup] Adela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga Otilia, In primul rand am sa-ti spun ca ti-am citit povestea si m-ai impresionat profund .Te mai felicit o data pentru ce ai realizat si crede-ma ca daca am unele simpatii pe acest forum tu esti una dintre ele.Iti spun toate astea ca sa nu intelegi gresit mesajul meu. Adela, raspunsul tau este ca si o invitatie, pentru "aparatoarele" lui Teo.Eu nu stiu povestea postata de Geo, nu descoperisem inca acest forum.In schimb i-am urmarit activitatea lui Teo si m-a impresionat puterea lui de daruire.Va raspundea la mesaje cu atatea amanunte si intr-un mod pe care sa-l intelegi tu ca pacient care n-ai legatura cu medicina...Mare ciudatenie....deci Teo raspundea acelorasi persoane care aruncau cu ce nimereau in el cu luni in urma .Oare de ce? Am cautat sa inteleg si m-am imprietenit cu Teo.Eu vad povestea asta prin ochii lui. Sunt obiectiva? Nu stiu. Voi sunteti obiective? Am sa va rog pe toate cele care l-au cunoscut mai indeaproape pe Teo sa nu postati nimic in favoarea lui aici si nici in alta parte(si fac asta pentru ca el m-a rugat sa o fac, i s-a parut ciudat sa vina sa va spuna el acest lucru) Teo este hotarat sa paraseasca forumul in cazul in care se va isca asa numita "furtuna" de care vorbea Adela.Daca intr-adevar esti una din cele care ar vrea sa-i ia apararea nu o face, pentru ca nu vrem sa lipsim comunitatea DC de o persoana ca el. Daca vei raspunde, probabil ca esti "Aparatoare" numai atat cat sa nu-l mai vezi prin zona. POt sa spun ca m-a surprins acest mesaj pentru ca in convorbirile noastre ,Teo se astepta la asa ceva, nu mi-a zis niciodata cine este persoana care ii va lumina "viitorul" lui Geo, insa banuiesc ca stia deja. Va doresc tuturor intelepciunea necesara si puterea de a nu judeca atat timp cat n-ai toate datele. Sper din suflet ca toate persoanele implicate sa-si gaseasca fericirea pe acolo pe unde au ajuns. Iar tie Otilia sa te bucuri cu adevarat de PRIETENI BUNI pentru ca ii meriti. Adriana "Fereste-ma Doamne de Prieteni ca de Dusmani ma feresc singur" Adriana Urmeaza-ti visul !!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

"Eu nu stiu povestea postata de Geo, nu descoperisem inca acest forum" "Am cautat sa inteleg si m-am imprietenit cu Teo.Eu vad povestea asta prin ochii lui. Sunt obiectiva? Nu stiu. Voi sunteti obiective?" "POt sa spun ca m-a surprins acest mesaj pentru ca in convorbirile noastre ,Teo se astepta la asa ceva, nu mi-a zis niciodata cine este persoana care ii va lumina "viitorul" lui Geo, insa banuiesc ca stia deja." Draga Adriana, dupa cum spui, cunosti numai o fata a monedei si, ia-o ca un sfat, nu te grabi sa faci afirmatii in ghilimele (vezi mai sus) mai mult sau mai putin malitioase daca nu stii cum arata si cealalta fata a monedei. Cel mai intelept este sa ne abtinem de la orice fel de comentarii cu referire la viata avuta in comun de cei doi colegi forumisti, fiind un subiect ce nu ne priveste in mod direct ca sa ne erijam in judecatori, si pentru a nu leza in vreun fel sentimentele celor doi care, in fond, n-au pricinuit nici un rau niciunuia dintre noi ca sa ripostam. Sper ca nu o vei lua ca pe o "urecheala" din partea mea, nu asta mi-e intentia si vei intelege ca, pina la proba contrarie, acord acelasi respect si lui Geo si lui Teo, indiferent de ce fel de persoane sint in viata lor privata.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...