Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

iritatie pe sani.......


Ven

Recommended Posts

Fetelor, eu am trei luni de sarcina. M-am trezit azi-dimineata cu sanii plini de bubite mici-mici rosii, care ma mananca , mai ales in partea de jos a sanilor, sub mamelon......... Ce-o fi asta? Oare incepe sa se produca acel colostru (bine-am zis???), si oi fi eu mai sensibila la asta?? Sa fie o alergie la ceva???Dar nu e logic, mi-ar fi aparut si in alte parti, nu chiar pe sani........ Sutienul nu l-am schimbat, toate mi-s lejere (am schimbat deja marimea :-) ), deci nu cred ca e de la sutien........ S-a mai confruntat cineva cu o asemenea problema?? Daca nu-mi trece in doua zile ma duc la dr. Dar vreau si parerile voastre, please!! Sanatate!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna Ven, nu mi-am dat bine seama daca ai nascut de trei luni sau esti insarcinata in trei luni. Oricum variante am la amandoua pentru ca am trecut si eu prin asta. Daca esti insarcinata poate fi pur si simplu de la transpiratie, sau faptul ca sanii incep sa se transforme sa isi mareasca volumul si astfel pielea devine mai sensibila la tot ce o atinge. Daca ai nascut sa stii ca bubulite pot aparea daca ramane lapte pe san, deci dupa fiecare alaptat daca nu te speli pe san atunci sa te stergi bine cu o carpa din bumbac. Oricum e bine sa intrebi si medicul, sa vezi ce spune. Camelia si bebe Rares (11 luni si 3 saptamani) http://community.webshots.com/user/cameliac ``````````` Just hope ```````````
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...