Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

bagaj pt spital


Recommended Posts

Draga Carmen, Tampoanele interne nu sint indicate!!! Eu am nascut in septembrie 2001,tot cu dr.Onofriescu-am dat 100$,500.000 la anestezista,200.000 la pediatra si la asistentele care au avut grija de Mihnea cite 30000 la fiecare tura,in fiecare zi,50000 la cea care i-a facut prima injectie(o femeie de nota 10 care m-a ajutat dupa aceea cu alaptatul),iar la cea care mi-a facut toaleta cite 25000,cite 10000 pentru schimbat camasa de noapte,10000 pentru asternuturi(desi eram in rezerva de "pile" mi-am adus perna de acasa). Mie mi-au spus sa-i aduc hainutze de acasa si chiar de a doua zi l-am imbracat cu hainutzele lui,pampers,unguent cu galbenele si pudra saprosan.Pe vremea aceea nu se gasea algocalmin,asa incit nu mi-au facut nici un calmant.Cel mai bine este sa iti iei tu de acasa:fiole de algocalmin si supozitoare cu glicerina(pentru eventualitatea ca vei vea probleme cu "gazele"dupa operatie). Daca vrei sa ma mai intrebi cite ceva scrie-mi pe crimih09@hotmail.com.!!!Cristina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 11
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Mutumesc pt lamuriri. Va fi foarte cald si foarte neplacut dar... Banuiesc ca si voi ati avut aceleasi emotii ca si mine. Nu imi e frica de operatie. Dar cum am scris mai sus o sa fie CALD si neplacut. Imi pare bine ca v-am intrebat pt ca trebuie sa incep sa fac pregatirile pt bagaj si imi statea pe creier chestia asta. Dar poate va ploua si va fi rece in perioada cand am sa nasc eu (sper ca nu plecati in concediu pe la inceputul lui august!!!). Mutumesc si toate cele bune. Cele mai bune voua si la PUIUTI. Carmen.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...