Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

unghiile...


amik

Recommended Posts

  • Răspunsuri 14
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Si eu am stiut ca nu ai voie sa ai unghiile facute cu oja cand mergi sa nasti eu am plecat in ultimul moment de acasa asa ca nici nu m-am mai gandit cum arat sau cum imi sunt unghiile ....cand am plecat spre spital avem o fata si un par de iti era frica sa te uiti la mine si am si plecat cu pantalonii de pijama pe mine la dureriile alea nici prin cap nu imi mai trecea mie de unghii....si nici nu m-a intrebat nimeni nimic de ce aveam oja pe ele....cred ca eu am scapat ....[:)][:)]Delia si bb-ul Sebastian neamtu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:D]Eu tocmai cu o zi inainte de nastere mi-am fakut frumos unghiile de la picioare.....urmand ca a doua zi sa le fac pe cele de la maini. DAR.....[olala]n-am mai apucat. Repede [bicla][bonjovi]la spitalca bebe[copil] era pe vine. Nu mi-a zis nimeni nimik. Io eram chiar mandra....uite ce bine ca mi-am fakut unghiile cu rosu aprins.....era singura pata de culoare de pe corpul meu. In rest eram alba ca varul,alba-alba [ups] Samurai-lady si bb Ken.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Unghiile taiate (scurte) oricum pentru viitorul apropiat este indicat. Dar cred ca un lac incolor nu deranjeaza pe nimeni. Oricum este important pentru atunci cand nasti, se poate ca sa se invineteasca unghiile ... este un semnal de alarma pentru medic deci este important. Sa-ti fie de folos, Ioana & Stefan ibi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si daca totusi imi dau varfurile cu alb si restul cu lac incolor?imi asum riscul de a mi le sterge,in caz de urgenta,la spital! azi am vazut-o pe Muta Alexandra la tv si ea avea french.da,stiu,ea nu e gravida,dar mi-a facut pofta! fie ce-o fi! te pomenesti ca pana iese bebe mi le mai fac de vreo 5 ori!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...