Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Cunoaste cineva bona/Babysitter iubitoare in S.6 ?


Recommended Posts

Dragi prieteni Sunt Roxana si am un baietel de 1 an si 7 luni pentru care intentionam sa-i gasim o "mamica" pentru viitoarea perioada. Voi incepe serviciul pe 1 Septembrie si sunt un pic in criza pentru ca nu stiu ce va trebui sa fac ... cresa sau bona ? Bona ... ok ... dar cum putem gasi pe cineva corespunzator ? Cresa ... ok .. dar este mai bine ? Locuim in Crangasi si daca ma poate ajuta cineva as ramane recunoscatoare ! Salutari tuturor mamicilor si piticilor ! Roxa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • Răspunsuri 7
  • Creat
  • Ultimul răspuns
buna, doamna care il supravegheaza acum pe ionut, fiul meu, este la noi de aproape trei luni, si pana acum se descurca foarte bine. la inceput e adevarat a fost un pic mai greu cu adaptarea, dar am trecut deja peste asta, asa ca eu chiar sunt multumita de selectia pe care a facut-o Blu Servicii, cel putin pana acum.....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si pe mine ma intereseaza o bona in sectorul 6...cam tot din septembrie. Imi doresc pe cineva care sa stea cat mai aproape de mine si sa poata lua copilul de la cresa (ziua este la cresa de dimineata pana la 17). Este cineva din zona care este doritor? Astept raspuns pe site sau pe mail cat mai curand Sanatate maxima!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi am fost absolut impresionati de serviciile Agentiei Mary Poppins.O recomandam cu incredere, pentru promptitudinea si caldura cu care au raspuns solicitarii noastre, intr-un moment eram in aceeasi mare dificultate: bona. Succes! Cenzurat partial de Dede pentru reclama
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna, renate, sigur nu exagerezi putin? cand eu am avut nevoie urgenta de babysitter si am apelat la mary poppins, mi s-a spus ca momentan nu au in baza de date o persoana cum cautam eu, si a ramas ca revin ei cu un telefon cand gasesc pe cineva potrivit si nici pana acum n-am primit un raspuns. la Blu Servicii am gasit pe cineva in trei zile. asa ca nu stiu unde este de fapt promptitudinea...[biz]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...