Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Agentie de turism in US


Recommended Posts

  • Răspunsuri 19
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Si pe mine ma preocupa biletele de avion. Vreau sa ii aduc pe ai mei in iarna asta si am o intrebare daca stiti sa imi ziceti: stiu ca eu de aici pot sa le cumpar biletele si ei se duc cu rezervarea in mana sa le ceara, dar exista cumva posibilitatea sa cumpar biletele de la vreo agentie din Romania pentru ei? Apropos, aveti idee cat costa biletele cumparate de acolo? Oana_B
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Oana_B
Si pe mine ma preocupa biletele de avion. Vreau sa ii aduc pe ai mei in iarna asta si am o intrebare daca stiti sa imi ziceti: stiu ca eu de aici pot sa le cumpar biletele si ei se duc cu rezervarea in mana sa le ceara, dar exista cumva posibilitatea sa cumpar biletele de la vreo agentie din Romania pentru ei? Apropos, aveti idee cat costa biletele cumparate de acolo? Oana_B
Oana, noi i-am luat socrelei, din Bucuresti cu KLM, pana in San Diego, dus-intors bilet, in vara cu $ 690.00. Pretul a fost f. bun, zic eu.Tu parca stai pe coasta de est, s-ar putea sa fie mai ieftin? Garo Sanatate, ca-i mai buna ca toate.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andrada, Cand stateam in New Jersey luam bilete de la o agentie de voiaj din Princeton, de pe Nassau Street, nu mai tin minte cum se cheama dar este undeva intre Starbucks si Panera, vis-a-vis de universitate. Daca luam cu cateva luni inainte de data plecarii pt. perioada Craciunului (si stat in Romania mai putin de o luna) gaseam bilete de pe Newark cu patru sute si ceva (de cele mai multe ori cu KLM sau AirFrance). Bilete deschise pe un an mai luam din Romania (Bucuresti-Newark-Bucuresti) cu 800 de la agentia KLM de pe Magheru de langa Piata Romana. De aici din California mi-am luat acum pentru Craciun de la STA (Student Travel Agency) cu 830, USAirways pana la New York (JFK) si de acolo cu Taromul. Tot oferte in jur de 800 (din San Francisco) erau si la Lutetia Travel (1-800-283-1248). Lai
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...