Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

cum slabim...partea a 4.a


Recommended Posts

subiectul acesta are ..priza la public[:D][:D]..incepand cu mine[grasa],asa ca ma grabesc sa deschid o noua rubrica[bonjovi]in care sa ne continuam[grup] [pup][pup][pup] Tot ce-ti doresti se poate realiza, atunci când vrei cu adevarat! http://www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album+principal&mid=117&cid=16
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 147
  • Creat
  • Ultimul răspuns
[bang][bang]Scuze!!!!!!!!!!!!![bang] Am raspuns din greseala la alt subiect postat... evident care...[;)] vroiam sa intreb daca stiti o cura de slabire care nu impiedica eforturile de a ramane insarcinata... Cura gen supa de varza demineralizeaza si lipseste organismul de calciu... Si stiu ca, daca as mai slabi putin, ar creste sansele de ovulatie... Stie cineva? Va pup, V.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[biz] Fetelor am citit cu sufletul la gura toate mesajele din DC cu privire la slabit. Ca majoritatea femeilor si eu vreau sa slabesc. De cand ma stiu incerc sa-mi tin "sub control" greutatea. Aerobic, un pic regim... Numai ca acum a cam "scapat" de sub control.Iar in afara de mers cu bicicleta (cam aproximativ o ora pe zi) nu pot face mare lucru aici. Stiu ca regula de baza este sa nu mananci seara. DAR CE POT LUA CA SA MA POT ABTINE? Ca seara ma apuca o foame nebuna si daca ma uit la frigider (nu pot sa-l desfiintez[:D]) in scurt timp "capitulez". Incerc eu cu un mar, cu un morcov, un ceai... dar uneori foamea este si mai puternica dupa astea. Exista ceva natural ce-mi poate stopa pofta de mancare? HEEEELPPP...[help] Alina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Stiu ca regula de baza este sa nu mananci seara. DAR CE POT LUA CA SA MA POT ABTINE? Ca seara ma apuca o foame nebuna si daca ma uit la frigider (nu pot sa-l desfiintez[:D]) in scurt timp "capitulez". Incerc eu cu un mar, cu un morcov, un ceai... dar uneori foamea este si mai puternica dupa astea. Exista ceva natural ce-mi poate stopa pofta de mancare? HEEEELPPP...[help] Alina [/quote] Heei si eu am aceiasi problema la fel ca tine incep cui un morcov zic : deh este bine si termin cu....burta plina Trebuie sa facem ceva In timpul zilei nu am treaba dar seara Aoleuuuuu "Succes is a journey,not a destination" http://community.webshots.com/user/simi169
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cristina, cum ai scapat de 3kg? Ca eu tot "de maine" ma tot apuc. Doar cand am fost singura undeva (cand am venit aici in US singura la inceput, apoi anul trecut in Germania pentru 6 luni) am slabit cate 8-10kg pentru ca nu aveam tentatzii, dar cand gatesti si le dai celorlaltzi sa pape, apoi te mai intalnesti cu prietenii etc. Mi-e foooarte greu sa tzin regim, of... Sa stitzi ca eu am luat Dexatrim la viatza mea. Nu e natural. Ajuta, la mine mai mult stopeaza "poftele", dar foame tot imi e. E insa periculos, cica, asa ca nu ma grabesc sa il recomand. Aici se gaseste "la liber" la orice supermarket. Problema mea e si cu poftele, ca ce as mai manca si eu ce vad prin frigi... Va pup si mai multa bafta decat am eu, mai ales la educarea vointzei. ruxij
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am slabit cca 5 kg! Nu ma pot lauda cu nici o cura insa ce am descoperit e ca am evitat sa mananc paine (dar am infulegat spaghete!),seara nu am mai mancat (dar ma trezea noaptea foamea si-i bagam tare cu ciocolata!), dar am baut foarte (dar foarte!) mult ceai verde care cica arde grasimile! Nu cred ca eu aveam prea multa nevoie sa slabesc caci toti ma vad slaba dar m-am ambitionat pt rochia de mireasa caci am mintit croitoreasa si era cu cativa cm mai ingusta si era cam (prea) stramt corsajul; acum reusesc sa respir cat-de-cat in rochita dar m-am "subtiat" si la fata, cearcanele imi ajung pana la clavicule iar de mancat tot cum nu trebuie mananc! Ziua uit sa mananc si nopatea am intalnire cu frigiderul! Sper insa sa mai rezist putintel pana la nunta si dupa aceea vreau bb asa ca nu ma vor mai interesa curile pt ceva timp! Totusi am inteles ca acea cura de slabit cu ciorbita de varza da rezultate bune! Va urez oricum bafta !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...