Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

cum slabim...partea a 4.a


Recommended Posts

FETELOR AM OBSERVAT CÃ DACÃ EªTI F. OCUPATÃ ªI NU AI TIMP SÃ MÃNÂNCI ªI TRECI DE UN ANUMIT PRAG POÞI SÃ STAI NEMÂNCATÃ TOATÃ ZIUA...EI NICI CHIAR AªA DAR MERGE...AªA CÃ FIÞI F. OCUPATE...PROBLEMA E CE FACEM CU BURTA CÃ AIA RÃMÂNE...ªI MI-E O LENE SÃ FAC ABDOMENEEEEEEE!!!!!!!!!!!aR TREBUI SÃ NU MAI FIU ASA COMODÃ DAR...NU PREA AM AMBIÞIE...SI TOT ZIC CÃ DE MÂINE MÃ APUC DE SPORT...DAR CÂND VA FI ACEST MÂINE NU STIU! Multã sãnãtate ºi toate cele bune.Sã creºteþi mari!Dacã dragoste nu e nimic nu e! http://community.webshots.com/user/penciu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 147
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Raportez ca am continuat cu alergatul si cu facutul de abdomene. Nu stiu cat m-o tzine, nu am deloc timp, alerg noaptea si tot atunci fac si exercitziile, inainte de culcare. Succes si voua, multa vointza, sa nu ne lasam! Eu mai am de dat jos 12kg, am dat vreo 4 pana acum. Ce mult mai e :( ruxij
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, dacä faceti sex de 2 ori pe säptäminä, nu numai cä släbiti, dar si intineriti cu vreo 10 ani!!!![:D][:D][:D]....pe bune!!!...e o chestie hormonalä si nu mai faceti nici celulitä!!!..si pe lingä asta, sexul este cel mai complex sport posibil, care face si multä pläcere si arde o multime de calorii!![olala] Dar atentie!!!...nu sex de äla mai pasiv!!!...tre´sä fie foarte complex, cu schimbäri de pozitii, cam ca la triatlon!!![:D]...cind simtiti cä vi se pun circei pe la muschi, schimbati repede pozitia!!![:D] Acum mi-am dat seama de ce multe persoane spun cä am vreo 24 de ani, in loc de 38!!!![:D]...am depäsit orice record!!![8D] Asa cä,fiti cu ochii pe soti, sau prieteni, ca pe butelie!!!...si cind se lungesc si ei in pat sä se odihneascä.... treceti la atac!!![xinpat][:D][:D][:D] Pupici de la Cami.[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:D][:D]Si al meu mi-a zis ca daca facem sex de cite ori vrea el imi garanteaza ca slabesc...Ar vrea el (si una si cealalta!) Eu am pus vre-un kil in 2 zile si ma cam streseaza. Culmea e ca doar la cintar il vad, pe haine nu (si la cit sint eu de mica, un kil se vede). Si nici nu ma pot abtine sa nu ma cintaresc zilnic. Stiu ca o data pe saptamina e indicat! E ca un drog! Va rog sa nu-i chemati pe aia de la casa de nebuni!!!!!!!! GabiG si Francesca 1an2 luni Pe lumea asta exista un singur bebelas (copil) perfect! Si fiecare mama il are! http://f1.pg.photos.yahoo.com/adigabi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Chestia cu [sex] este testata si da rezultate, dar nu poti sa stai toata ziua si sa faci [sex][sex][sex]!!! Eu zic ca daca vrei cu adevarat sa slabesti poti, este si o chestie de atitudine si de gandire. Sa nu cumva sa devii maniaca cu sportul pt ca in momentul in care te lasi te ingrasi fix unde ai muncit cel mai mult sa dai jos (am patit-o eu). Am auzit ca pt celulita este buna crema de la Galenic (Elancyl), dar nu am incercat-o inca. Sper sa dea rezultate. V-am pupat [dual][dual][dual] tilis
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mi-am adus aminte, Gabi, de o cura de purificare cu lamai. E nasoala la inceput, dar te obisnuiesti. Se incepe prin a manca (bea)in prima zi zeama de la o lamaie (o poti pune in salate sau sa o bei cu apa pur si simplu), a 2-a zi zeama de la 2 lamai, a treia zi.... pana ajungi sa bei zeama de la 7 lamai, dupa care in a 8-a zi 6 lamai, a 9-a zi 5 lamai.... pana la o lamaie in a 14-a zi. Stiu, suna nasol, dar am incercat si tine, slabesti cam 2kg mancand normal, iar daca te mai abtii poti slabi si mai mult. Lamaia (zeama) este buna si pt maini. Daca te freci cu o felie de lamaie in fiecare zi pe maini, nu mai ai nevoie de crema, iar daca iti freci si cuticulele, nu mai trebuie sa-ti pielitele de la unghii. Trebuie, insa sa te tii de tratament. Pupici!!! tilis
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by tilis
Chestia cu [sex] este testata si da rezultate, dar nu poti sa stai toata ziua si sa faci [sex][sex][sex]!!! V-am pupat [dual][dual][dual] tilis
Fetele au crezut poate cä glumesc!!![:D]...pe bune!!! Nu trebuie sä-l pindesti pe sot la fiecare colt!!!....ar vrea el!!![:D]...e de ajuns sä faci intensiv de 2 ori pe säptäminä!!! La sex, se efectueazä cele mai mari arderi de gräsimi, iar dacä organismul nu are ce sä mai ardä, atacä si rezervele de celulitä!!...iar hormonii, care se produc in timpul actului, te intineresc...si fizic, si psihic!!! Unde sint bärbatii, sä mä sustinä????...cä väd cä fetele preferä sä räminä grase, deit sä släbeascä in mod pläcut si eficient!!![:D][:D][:D] Pupici,[pup] Cami. P.S. M-am säturat sä tot citesc de cura cu lämiie, pe care eu o gäsesc total pe lingä!!!...sä bagi atita acrealä in stomac, nu poate fi ceva sänätos!!...iti intorci pe dos flora stomacalä si sä te tii nene, dacä devii ca o muräturä, dupä vreo 10 zile!!![:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragelor, am tinut si cura cu lamii, fara un rezultat palpabil. prima oara am slabit aproape un kil, a doua oara nimic... Apropos de sex, eu am citit undeva ca daca simulezi orgasmul arzi mai multe calorii decit daca il traiesti pe bune...Ha-ha! cica nu e banc! GabiG si Francesca 1an2 luni Pe lumea asta exista un singur bebelas (copil) perfect! Si fiecare mama il are! http://f1.pg.photos.yahoo.com/adigabi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mey Cami mey, Taman te intorsesi din RO, tu n-ai vazt ce calduri is, mey? Pai la treizeci si... de grade iti mai arde de alea-alea? Si cu conditionatu' nu poci, ka-mi sufla-n....spate. Da sa ma vedetzi pe mine seara, dau la stepper imbracata in trening de plastic, transpir ca un cal, si barbatu-miu sta cracit pe fotoliu, mancand alene dintr-o ciocolata+ o cutie de bomboane + bere, si din cand in cand ma compatimeste[bang][bang][bang][bang][bang] Sa nu te apuce damblaua? Sa te.... V.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...