Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

cum slabim...partea a 4.a


Recommended Posts

fetelor, tocmai m-am intors din Romania cu un teanc de reviste, iar in una dintre ele(Unica) am gasit o cura de slabire care nu mi s-a parut prea grea. Se tine 6 zile iar ei promit ca poti slabi pana la 2 kg. Ziua 1 ora 9 un pahar lapte batut sau iaurt dietetic, o felie paine prajita cu branza de vaci dietetica, ceai sau cafea fara zahar ora 11un ciorchine de strugure ora 13 peste fiert cu cartofi natur ora 15 salata verde ora 17 o banana ora 19 supa de legume cu crutoane Ziua 2 ora 9 jumatate de pepene galben, 2 felii cascaval, ceai sau cafea fara zahar ora 11un iaurt ora 13 piept de pui la gratar cu salata de rosii ora 15 un mar ora 17 salata de andive ora 19 supa de pui Ziua 3 ora 9 lapte batut sau iaurt cu cereale, ceai sau cafea fara zahar ora 11un fruct la alegere ora 13 30 g orez fiert cu suc de rosii ora 15 salata de legume ora 17 pepene rosu ora 19 supa crema de legume Ziua 4 ora 9 2 felii paine prajita cu 2 felii sunca degresata, ceai sau cafea fara zahar ora 11un iaurt ora 13 crema de legume cu crutoane ora 15 2 banane ora 17 piept de curcan la gratar cu salata de legume ora 19salata de andive Ziua 5 ora 9 un ou fiert cu o rosie si o felie de paine prajita, ceai sau cafea fara zahar ora 11o felie pepene rosu ora 13 peste la gratar cu salata verde ora 15 un fruct la alegere ora 17 salata de andive ora 19 supa de rosii Ziua 6 ora 9 2 felii de paine prajita cu branza de vaci, ceai sau cafea fara zahar ora 11un pahar suc de grapefruit ora 13 30 g spaghete cu branza si suc de rosii ora 15 salata de fructe ora 17 spanac cu un ou ochi ora 19 supa de pui
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 147
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Eu, sincera sa fiu, nu cred in curele care iti impun ce sa mananci. Am tinut la un moment dat un regim pe care-l tin astronautii si a dat rezultate, dar dupa terminarea curei am decartat 3 bucati tiramisu si[grasa], adio silueta!!! Am mai incercat sa o mai tin, dar mi s-a facut rau de nu m-am mai ridicat din pat (la propriu). Eu va spun ca depinde si de metabolism. Eu cu [sex][xinpat][sex] la greu am slabit acum vreo 5 ani (cand l-am cunoscut pe al meu) si am dat bine de tot ajunsesem la 43kg, iar acum am 52kg. Renuntati la fast-food-uri sunt cele mai periculoase, eu asa am pus pe mine. Va pup [dual][dual] tilis
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, nici eu nu am putut niciodata tzine nici o cura citita undeva, care spune exact ce sa mananci. Stiu ca tb. sa mananc din ce am acasa f. putzin, a. i. nici sa nu imi vina rau de foame si nici sa nu ma simt niciodata satula, iar seara foamea trebuie sa fie putzin mai intensa. Fara dulciuri, grasimi etc. Si sigur slabesti, desi lent. Plus miscare, e f. importanta. Va pup!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Victoria
Mey Cami mey, Taman te intorsesi din RO, tu n-ai vazt ce calduri is, mey? Pai la treizeci si... de grade iti mai arde de alea-alea? Si cu conditionatu' nu poci, ka-mi sufla-n....spate. Da sa ma vedetzi pe mine seara, dau la stepper imbracata in trening de plastic, transpir ca un cal, si barbatu-miu sta cracit pe fotoliu, mancand alene dintr-o ciocolata+ o cutie de bomboane + bere, si din cand in cand ma compatimeste[bang][bang][bang][bang][bang] Sa nu te apuce damblaua? Sa te.... V.
Victoria mamä, päi la cäldurile ästea mari, creste productia de hormoni!!![:D]....singele circulä mai repede, ceea ce e bine pt äla mic si päros[:D], bärbatii väd peste tot tzitze aproape goale si mini, tu vezi bärbati cu pantaloni strimti, sau scurti, cu maieuri care permit admirarea muschilor, sau chiar färä maieuri....[;)]...päi cum sä nu ti se urce democratia la cap???[:D] Sau...ai fäcut vreodatä sub dus???[;)] Hai cä am deviat!!!...dar sä stii cä 10 minute de sex intensiv, fac cit o orä cu stepperul täu!!![:D] Pupici de la Cami.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am slabit 20 de kg. Cu regim disociat si ceai antiadipos. Vreti sa stiti pretul pe care l-am platit? O puternica depresie din care abia am iesit. Grav este ca nu am avut nici un semn care sa ma avertizeze ca sistemul meu nervos o ia razna. Cand mi-am dat seama era prea tarziu. Acel ceai antiadipos este foarte periculos. Sfatul meu: sport. Nu va aruncati la diete fara sfatul medicului. Si aveti mare, mare grija, de organismul vostru.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mie ceaiul acela antiadipos (cutie verde, chinezesc) mi-a provocat crampe, dureri mari in TOT corpul, si senzatie de lesin cand mergeam la toaleta.... L-am inlocuit cu Naturavit pt. slabit care mi se pare f. bun. Craciunitza, 20 kg sunt de admirat, te rog, daca vrei, sa descrii regimul tau, poate reusesc si eu? Multumesc, V.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mey, Cami Mey, pe unde vezi tu barbati aproape dezbracati care mai au si muschi pe deasupra, ca venim si noi. Aici in RO iti "incanta" privirea si narile numai sconcsi pe post de barbati fatali [:D][:D][:D] Venim si noi la tine, pastreaza-ne vreu musculos!!! Va pup si sa auzim numai de slabiri usoare!!! tilis
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Victoria
Mie ceaiul acela antiadipos (cutie verde, chinezesc) mi-a provocat crampe, dureri mari in TOT corpul, si senzatie de lesin cand mergeam la toaleta.... L-am inlocuit cu Naturavit pt. slabit care mi se pare f. bun. Craciunitza, 20 kg sunt de admirat, te rog, daca vrei, sa descrii regimul tau, poate reusesc si eu? Multumesc, V. Victoria, Nu te baga in regimuri drastice cu care poti slabi mult in timp scurt pentru ca pretul pe care ai sa-l platesti va fi mult prea mare. Prietena mea a slabit 30 de kg in 2 luni jumatate si acum dupa 6 luni de tratament inca nu a iesit din depresie. Alexia
Lumea este plina de frumusete atunci cand inima este plina de dragoste
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, cochetelor! se pare ca tot regimul disociat da roade. E cam greu de tinut, dar cica te obisnuiesti. Eu o sa-mi iau din Ro cartea, merg abia peste vre-o luna in Ro. Si dupa aia vad eu daca pot sa tin sau nu. Macar sa nu zic ca nu am incercat-o si pe asta... Va pupez! GabiG si Francesca 1an2 luni Pe lumea asta exista un singur bebelas (copil) perfect! Si fiecare mama il are! http://f1.pg.photos.yahoo.com/adigabi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...