Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

la cantacuzino tati are voie?...


Recommended Posts

fetelor,care dintre voi stie daca la Cantacuzino tatal are voie sa asiste la nastere? eu mi-as dori foarte mult sa fie cu mine.si el vrea acest lucru!cele mai importante si mai emotionante clipe din viata noastra ar trebui sa le traim impreuna! am intrebat doctorul acum cateva luni daca acest ;ucru e posibil si a spus ca,teoretic,nu prea e voie,dar ca s-ar putea aranja.insa eu stiu ca el,dr,e destul de emotiv si pt a nu ma face sa sufar mai mult ar fi in stare sa faca ceva...eu insa nu vreau sa ii ingreunez munca! de-asta va intreb pe voi,daca stiti ceva! pupici!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Initial creeata de amik
fetelor,care dintre voi stie daca la Cantacuzino tatal are voie sa asiste la nastere? eu mi-as dori foarte mult sa fie cu mine.si el vrea acest lucru!cele mai importante si mai emotionante clipe din viata noastra ar trebui sa le traim impreuna! am intrebat doctorul acum cateva luni daca acest ;ucru e posibil si a spus ca,teoretic,nu prea e voie,dar ca s-ar putea aranja.insa eu stiu ca el,dr,e destul de emotiv si pt a nu ma face sa sufar mai mult ar fi in stare sa faca ceva...eu insa nu vreau sa ii ingreunez munca! de-asta va intreb pe voi,daca stiti ceva! Alexandra, io abar n'am! Vroiam doar sa'tzi urez nashtere ushoara shi sa te rog sa nu ma uitzi cu dr. Briceag, ok? Pupici!! Monica pupici!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...