Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

BB e sanatos!!


Recommended Posts

Pentru fetele care stiu prin ce am trecut din luan a 7a cand un doctor ginecolog care mi-a facut o ecografie si mi-a spus ca bb are rinichi polichistic...am in sfarsit verdictul:bb e sanatos! Am fost aseara la doctor,l-a consulatat milimetru cu milimetru..si bb e ok...la sfarsit i-a facut si ecografie....am vazut cu ochii mei ca rinichii sunt ok...mi-a explicat doctorita ce ar tb sa se vada pt rinicii polichistici....niste bulinute mici negre...insa erau complet curati...I-a controlat si inimioara..si splina si ficatelul..totul e asa cum tb Am sa-i sparg geamurile aluia care mi-a furat 2 luni de sarcina.....si m-a facut sa nu dorm noaptea ..in loc sa-mi tihneasca si mie ultimele luni de sarcina ..si asa obositoare.... sa dea Domnu la toata lumea sanatate si numai bine! KORINA mamica x 2
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 8
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Korina, bine ca este santos! Asta este tot ce mai conteaza acum! Imi inchipui ce a fost in inima ta in cele 2 luni, dar acum poti sa respiri usurata si sa te bucuri pe deplin de comoara ta. Va pup cu drag si multa sanatate, Camelia Deschide poarta sufletului si vezi in tot ce te inconjoara splendoarea lui Dumnezeu.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...