Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

dupa ce v-atzi maritat....


Recommended Posts

quote:
Originally posted by Victoria
quote:
Originally posted by Elle_seb
quote:
Originally posted by Victoria
cu nessu' m-a lasat si pe mine verde de invidie...Al meu nu-si freaca nimika singur[bang]
'nica, 'nica? [:D] Elle_seb
Nica, bre...Nici macar ridichea, si aia tot io i-o frec[hot] “In curand, de cate ori am sa deschid gura in public, nici pe mine n-o sa pot sa ma mai cred.” – Gabriel Liiceanu
Skimba locatia ,poate ai mai mult succes.[bang]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 286
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by Victoria
quote:
Originally posted by chris27
Si eu am probleme...Oricat frec...tot nu straluceste!....Ce sa fac?
Ce sa faci, sa perseverezi, si sa mai citesti pe forum, oricand avem de invatat de la cei mai buni ca noi...[:D] Acum, eu nu pricep...ce tre' sa straluceasca, parca vorbeam de ness?[alcool] V “In curand, de cate ori am sa deschid gura in public, nici pe mine n-o sa pot sa ma mai cred.” – Gabriel Liiceanu
Cum ce?TOT.Ca_cum ai umbla c-o bagheta magica_care face 'di tati'.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by DOR
chris27, iti spun ce sa nu faci! Sa nu faci ca mine!M-a pus dreaq...amatoare de stralucit, ca si tine, sa frec cada cu Domestos...concentratie mare de clor...io mi-s alergica la clor.[bang] Si cum frecam io cu sarg...mi s-a fakut rau...inca ma sufoc.... Of course, eram cu capul in jos si popoul in sus....bine ca n-am pikat in cap in cada cand mi s-a facut rau, ca sa ma linistesc. Acum am miros de clor si in creier,mai respir un pic pe DC, las sa actioneze si apoi mai frec un pic si limpezesc bine. Tare ma tem ca imi imput casa cu clor, desi cada era curata. Dar am omorat totzi microbii![alcool] Bine ca n-am crapat si io![:D]
Si pe aia din creier?Eu am facut la fel cu detartrant.Pe langa faptul ca totul a putit ca naiba am aruncat si cada-incastrata in gresie- ca ere bulita de tot.Mintea romanului de pe urma.Arata cada mea de parca avea ciuma bubonica dar era curata si asta conta cel mai mult.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Of...of...mai...mai... Ce facem cu bubele de pe creier?[mariaj]Aceasta-i intrebarea! " A avea sau a nu avea bube pe creier", intrebare existentiala pt gospodine alias maniace ale curateniei.[bang] Ca pe mine m-a zapacit de tot emisiunea " curat-murdar". Cand vad cum analizeaza la microscop streptococi, stafilococi si alte bazdaganii miscroscopice , dar atat de parsive, ma ia cu fiori. La una din reluari am sarit ca arsa si in pauza publcitara am sters cu spirt toate clantzele. Cum spuneam..."of, of, mai , mai..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[quote
quote:
Originally posted by Victoria
cu nessu' m-a lasat si pe mine verde de invidie...Al meu nu-si freaca nimika singur[bang]
'nica, 'nica? [:D] Elle_seb [/quote] Nica, bre...Nici macar ridichea, si aia tot io i-o frec[hot] [/quote] Skimba locatia ,poate ai mai mult succes.[bang] [/quote] Mey, pierdem firu...Ideea parca era sa-l invatzam sa mai frece si singur, nu unde sa frec io cu succes[biz] “In curand, de cate ori am sa deschid gura in public, nici pe mine n-o sa pot sa ma mai cred.” – Gabriel Liiceanu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by DOR
chris27, iti spun ce sa nu faci! Sa nu faci ca mine!M-a pus dreaq...amatoare de stralucit, ca si tine, sa frec cada cu Domestos...concentratie mare de clor...io mi-s alergica la clor.[bang] Si cum frecam io cu sarg...mi s-a fakut rau...inca ma sufoc.... Of course, eram cu capul in jos si popoul in sus....bine ca n-am pikat in cap in cada cand mi s-a facut rau, ca sa ma linistesc. Acum am miros de clor si in creier,mai respir un pic pe DC, las sa actioneze si apoi mai frec un pic si limpezesc bine. Tare ma tem ca imi imput casa cu clor, desi cada era curata. Dar am omorat totzi microbii![alcool] Bine ca n-am crapat si io![:D]
Acu, pe bune...fomeea care ma ajuta pe mine la curatenie ( na, c-am scapat-o!), a avut intr-o zi un avant revolutionar, ca voi ashea,[:D], si a amestecat in buda Domestos cu detartrant, sa moara microbii de necaz....or fi murit ei, dar i s-a facut si maica-mii rau de la vaporii respectivi, si motanul a luat-o la goana tusind( matza cu sange albastru, deh).Cateva zile i-a fost rau maica-mii, iar motanul, de cate ori o vede pe biata femeie, o scuipa[box] Asa ca i-am dat femeii sa foloseasca pt. baia mamei numai detergent de ala cica ecologic, de la Amway, dar care nu o irita in nici un fel. Si doar scrie clar pe toate sparcazurile astea sa nu le amestecati! “In curand, de cate ori am sa deschid gura in public, nici pe mine n-o sa pot sa ma mai cred.” – Gabriel Liiceanu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by diana21 Oricum, nu imi pun mintea, da' fizic nu prea iese timpul, sa freci si aragaz si hota si alte alea, sa freci buda, vana...plus catel si purcel...(pardon, barbat), scos afara, pupat in dos...hmmm, si toate intr-o ora???
Pardon, 45 de minute. Dup'aia nu mai ies timpii [:D]. In alea 15 minute pe care i le papi, poate mai trage si o zugraveala. Asa, de control, pana se trezeste 'mnealui.
Flaviana si [url="http://community.webshots.com/user/flaviana17"]Tiana Maria[/url] (20.03.2004)

Ce tie nu-ti place, altuia nu-i face. Ca nu toata lumea are aceleasi gusturi.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc pentru sfaturi,Dor!O sa tin cont de experienta ta...E omeneste sa gresesti...grav e atunci cand repeti aceeasi greseala!dar n-o s-o faci,nu-i asa?...Imi vine sa renunt...Gata!De azi nu mai frec nimic!Ca oricum n-o sa straluceasca niciodata!Toate astea sunt...miraje! [url="http://profile.imageshack.us/user/szoloseb/"]Album foto[/url] | [url="http://img511.imageshack.us/slideshow/player.php?id=img511/413/1181585826yxn.smil"]Slideshow[/url] [url="http://img158.imageshack.us/slideshow/player.php?id=img158/6384/1184010470zi9.smil"]excursie[/url] [url="http://www.sonia.as.ro/"]ajutati o fetita minunata![/url] [url="http://img371.imageshack.us/my.php?image=555x416x0jq101limg0oa4.jpg"]casuta noastra[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dor, la cat timp se freaca,avem o fixatie cu verbul asta,clantele?De 4 ori pe ora e bine sau trebe pandite si ...frecate dupa ce se usuca nenorocitele?Cu detartrant merge?Mie asta-mi place,poate cad si clantele,dar cad curateeee. Victoria,dar cu microbeii ce facem?Nu mai lasam macar 1 de samanta,ca 'e' si ei fiinte?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Elle_seb
Diana, da' merita tot efortul asta pe care il faci tu? Iti face musiu statuie pentru toate astea? Ca mie-mi pare ca bati spre o alta idee cu astea: si anume ca acum e liniste si pace la voi acolo, ca uite, vezi, imi este bine (da' de fapt nu prea) si cumva pozezi... I mean... woau, eu fac pe jumatate din cate faci tu, poate si mai putin... Si sunt asa de linistita.... Elle_seb May you always have Love to Share, Health to Spare and Friends that Care!
asta e si parerea mea Doamne'ajuta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...