Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Lenjerie intima pt. gravidutze


Recommended Posts

Aramona, Uite, eu sint in a 26 sapt de sarcinca si nu sint inca in haine de maternitate, am cumparat hainute cu elastic pe burtica, putin mai mari, dar are loc inca burtica suficient, lucrusoare pe care le voi putea purta si dupa nastere daca vreau! Asa ca pentru cele citeva luni de sarcina nu merita cumparata o garderoba intreaga de haine de maternitate, orienteaza-te spre lucrusoare care pot fi putin micsoarate dupa sarcina si inca sa iti placa si sa te prinda bine! Eu personal recunosc, nu ma prind salopetele oricum si la mine e iarna si e mai ushor cu pantaloni si pullover-ashe! [:)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 26
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Freia draga, o sa caut site-ul daca vrei sa te uiti si-l postez aici in cateva ore azi. Eu le-am vazut in magazin si doar in trece pe un site, dar cum magazinul mi-e mai in drum de acolo o sa o iau. Din aprecierile mele transportul cred ca ar fii pe usor $15, daca nu mai mult, ca astia te usca la shipping international.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Apropos, de haine de gravidute. La prima sarcina am luat pt luni mai mari haine extra largi (XL) si au fost numai bune. Cand am terminat le-am dat mamei. Acuma mi-am luat si din alea de gravide, dar nu-i mare branza, care-s mai aratoase sunt mai scumpe si care-s la pret acceptabil nu sunt nimic deosebit. Tot cu XL faci mai multa treaba si burta incape suficient de bine. Acuma depinde si de talia femeii dinainte de sarcina.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ne scuzati, dar ieri am fost in vizita la o alta burtica si pe seara nu m-am mai simtit in stare de pc.. pantaloni de in (se pot purta si dupa nastere) 640.000 (sunt si la 500.000) - merg pana in luna a 5 dupa aiai o sa-i tineti numai sub burta si va trebuie blzita mai lunga sa acoperiti burtica goala pantalon de bumbac bleu 680.000 (mai elegant - ca de costum) merg pana la sfarsitul sarcinii (au elastic reglabil ca si cei de in) top bumbac bleu 340.000 (se asorteaza cu pantalonii de mai sus - acelasi material) rochie care se leaga dupa gat, cu spate gol 560.000 (daca o duceti la croitor se poate modifica ca sa o folositi si dupa ce nasteti) astea sunt in mag. Titan la etaj 2 la raianul de gravide.... mai alaturi, pe acelasi etaj am gasit la masuri XXL hainute care merg: camasa (div culori) 200-416.000 (bumbac, in, poliester si bumbac) cu mancutza lunga si sunt unele si cu maneca scurta - cele de in sunt f racoroase , un pic transparente din UNIREA la et 1 in aripa calarasi - au niste bluze dragute care sunt stramte pana sub sani su apoi cad larrgi pe langa corp - cu manecutza lunga larga si la manseta e despicata - din voal: 680.000 si acum cine are chef sa faca o nebuinie ... eu am facut-o... de la Chico - Decebal intersectie cu Dristor, la etaj au hainutze de gravida ATTESA. eeee... mi-am luat o rochita albastra din poliester cu bumbac si pe dedesupt are o panza dragutza transparenta ... vreo 2 mil si surpriza emisiunii mi-am luat blugi trei sferturi care au burtica si elastic reglabil... f draguti cam acelassi scor 1.550.00. Tot ce mi-am luat pastrez si pt dupa cu modificarile de rigoare ... nu e mare lucru ce v-am spus pt ca nu e mare lucru ce am gasit (stam cam slab la capitolul haine mamici cu burtici)... dar sper sa va dea un hint...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...