Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Parafango


Recommended Posts

quote:
Originally posted by Brotacel
Fetelor, Ideea este sa transpirati. Alifia ajuta si ea, dar din nou bani, tara de fabricatie etc. Eu am facut asa: m-am înfasurat frumusel ca o mumie în plasticul ala, mi-am pus sosete, mi-am luat niste pantaloni de trening vechi, mi-am pus si un tricou de bbc si o jachetica. Mi-am facut apoi vreo doua trei canoaie de ceai (de care va place) l-am baut fierbinte si am transpirat ca la sauna. Nu mi-au trebuit creme si elixiruri. Ieftin si la îndemîna oricui. Incercati asa eventual numai de proba si sa îmi spuneti cum a fost. Succes.
Si daca vrea sa-si mai dea si cu un smac, asa ca sa-si ridice moralul, e ceva ?![:D] Petruta & bb Mihai [copil] http://community.webshots.com/user/gabrielmil
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 26
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by valentinag
[flo][flo][flo] vaiiii ce draguta esti dar la 1.65 si 78 kg,n-as zice ca nu[:D] Valentina
Eh, in cazul asta te pun si la regim ! [:D] Acum serios vorbind: sora mea umbla cu zmacuri de astea( parca eu nu ?! ) si are 48 kg, se tot unge, si eu ii zic :" Ce dr.. vrei sa mai dai jos, ce n-ai, pielea ?" Deci nu uita, si regim ! [pup] Petruta & bb Mihai [copil] http://community.webshots.com/user/gabrielmil
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sigur, Brotacel, incercam. De ce nu. Chiar acum m-am uitat sa vad citi metri de folie mai am prin casa [;)], mai ales ca sunt in cautare de metode de slabire care sa nu afecteze alaptarea. Trebuie sa ma iau la trinta cu kg in plus, ca nu se mai poate [haibat]. Numai ca, eu te rog sa ne mai destainui cite ceva despre aceasta metoda. Ce rezultate ai obtinut folosind-o ? Asa, ca sa prindem si noi mai mult curaj ![:)] Toate cele bune ! Alina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragelor, Ca sa nu va mai chinuiti cu folia, sa stiti ca se gasesc (eu am luat ultima data de la Carrefour) la raionul de articole sportive treninguri de plastic. Eu il folosesc cand fac fitness si transpir f. tare, e f. eficient. E practic, cu elastic la maneci si la pantalon, si daca nu va agitati prea tare in el va tine destul de mult. Succes, V.[amoras]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am niste "izmene" cauciucate prin interior...chiar cä am uitat de ele!!!!...dar nu e nici o minune cä am uitat, cä ultima oarä cind am vrut sä le imbrac ( vroiam sä fac jogging ) nu mä mai incäpeau!!![:D] Pupici, Cami. P.S. Chestia este f. haioasä !!!...odatä am venit de la jogging...cind mä mai incäpeau izmenele [:D]...si in fata usii erau si musafirii!!!...am intrat impreunä, dar nu am putut sä le spun cä eu trebuie sä fac dus, asa cä m-am gindit cä o transpiratie prelungitä nu ar strica!!![:D]...dar cind m-am asezat...s-a auzit, ca si cum träsesem o bäsinutä!!!![:D][:D][:D]...vaaaai, ce penibil...dupä care le-am explicat cauza zgomotelor pe care le scoteam de fiecare datä cind mä asezam!!![:D] Pupici,[pup] Cami. P.S. dupä cum vedeti, viata mea este plinä de näzbitii!!![:D]...si mä Bucur ...Obor!!!...de asta!!! ( e o poantä veche a bucurestenilor...)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...