Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici din Galati


Recommended Posts

  • Răspunsuri 57
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Salutare,Verutzo si bun venit printre noi! Si eu mi-s tot din Galati,nascuta pe Posta Veche linga vechiul tribunal,dar sunt de la 12 ani plecata din [RO] Acum am 26 de ani si un baietel pe nume Darian de aproape 4 anisori ! Eu n-am vrut sa plec, dar deh eram un "plod" asa ca am fost luata de familia mea pe "sus" si asa am aterizat in Germany ! Asta e... Ohhh,ce dor mi s-a facut de faleza ! In 2000 am fost ultima oara in Ro,ce mai e nou prin GL ? Anul asta nu putem sa venim in concediu,abia la anu [V] Tu unde stai? Ai bebe ? Multe salutari !!! ***Alba*** http://www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album%20principal&mid=499&cid=78
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[si-eu]Si euuuu,tot din Galati sunt,parintii mei locuiesc in Micro 38,eu am ap in I.C.Frimu,dar de 6 ani locuiesc in japan.Mi-ai facut un dor de casaaaa[bang][bang][bang] Sper din tot sufletul sa ajung prin septembrie.Pana atunci ne cunoastem mai bine si cine stie poate iesim toate pe faleza. Galatencelor va [pup] si va invidiez pe cele care sunteti acum acasa[q][q][q] Nicole&Amira[copil]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce de-a galatzence! Dar aproape toate plecate din orasul de bastina. Eu voi ajunge in toamna asta pe acolo cu Clara mea. Voi lucra pe un proiect acolo, sper ca nu pentru foarte mult timp, dar voi sta ceva. Asa ca, poate ne vedem. Pupici dragelor, galatzencelor!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragele mele, Bine v-am gasit... m-ati facut fericita de-a binelea! Draga alba, Locuiesc in Galati de cand m-am nascut, am fost si plecata pe afara vreo 5 ani, dar marea dragoste pentru barbatul care acum imi este sot, m-a facut sa ma intorc in orasul meu natal. S-ar putea sa ne stim din vedere, deoarece eu am copilarit pe str.Serei, care este perpendiculara cu Posta Veche. Sotul meu a copilarit pe 6 Martie, iar eu am invatat la Liceul Sportiv nr.4 si am fost gimnasta. Am si eu 2 copii, un baietel de 2 ani si jumatate pe nume Dalian-Bogdan si o fetita de 3 luni- Alina -Diana. Acum locuiesc langa Spitalul de copii dar i septembrie ma mut in Micro21. Te salut Julie! Te salut hannen! Te salut ruxi!... si sper din toata inima sa ne cunoastem si sa iesim la o plimbare pe faleza... Numai bine, Verutza
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bine ai venit, Verutza! Eu sunt din Galati, si inca mai locuiesc aici :) SI eu am un baiat de 2.9 ani Dragos-Andrei, insa noi mergem des la plimbare in Gradina Publica, pt ca e liniste (relativ :)) si sunt multi copaci, au leagane, topogane iar cei cu cainii sunt putini, spre deosebire de Faleza. Poate ne vedem in Gradina! "Great hopes make great men." - Th. Fuller
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut galatencelor! Si eu sunt din Galati dar de 7 ani locuiesc in Bacau,adica decand am terminat facultatea si am plecat dupa sotul meu.Am fost pe 15 Iunie in Galati si mi-a placut mult.Cu caldura e mai rau fata de Bacau. Am fost si pe faleza si in gradina.In gradina mi-a placut mai mult pt ca Simona s-a jucat la fantana.La Dunare tare imi era fr5ica cu ea.Deodata era pe mal. Am revazut locuri dragi care dupa 5 ani decand numai le vazusem erau total schimbate. Eu am stat in Mazepa la c-uri.Sper sa o aduc si pe mama mea in Bacau si gata! Va pup, Gabi.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...