Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici din Galati


Recommended Posts

quote:
Originally posted by Julie
Ruxi, probabil ca ne-am vazut la ochisori prin scoala. Io am terminat clasa a 8-a in 1984; am avut-o profa de mate pe Ismailescu, insa sotul meu, care e cu un an mai mare, a avut-o pe Opait si cred ca invatatoare pe Zamfir (eu am facut clasele 1-4 la 21). Adica el se situeaza cu un calup de 4 ani inaintea ta. Ah, si fizica am facut-o cu Mos Galusca. Nici nu imi imaginam la vremea aia ca am sa ajung sa fac Fac. de Fizica, hihihi!
Ihi, cu Mos Galusca am facut si eu fizica. Brrrr. Da, eu am terminat in '87, cred ca ne-am vazut, dar nu mai bagat in seama ca eu aram mai micaaa[:D][V][;)]. Oricum ma bucur ca am gasit aici pe cineva care a fost atat de aproape de mine in copilarie[am][:)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 57
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by ruxi
quote:
Originally posted by Julie
Ruxi, probabil ca ne-am vazut la ochisori prin scoala. Io am terminat clasa a 8-a in 1984; am avut-o profa de mate pe Ismailescu, insa sotul meu, care e cu un an mai mare, a avut-o pe Opait si cred ca invatatoare pe Zamfir (eu am facut clasele 1-4 la 21). Adica el se situeaza cu un calup de 4 ani inaintea ta. Ah, si fizica am facut-o cu Mos Galusca. Nici nu imi imaginam la vremea aia ca am sa ajung sa fac Fac. de Fizica, hihihi!
Ihi, cu Mos Galusca am facut si eu fizica. Brrrr. Da, eu am terminat in '87, cred ca ne-am vazut, dar nu mai bagat in seama ca eu aram mai micaaa[:D][V][;)]. Oricum ma bucur ca am gasit aici pe cineva care a fost atat de aproape de mine in copilarie[am][:)]
UUUPPPSSS, erata "m-ai" nu "mai"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga jordash, Baietelul meu este plecat la munte si vine abia peste o saptamana. Cu el am de gand sa vin in Gradina, dar ca sa vin cu cea mica, e prea greu pe jos. Pe Dalian il urc in masina... Iti dau eu un semn sau poate ne intalnim pur si simplu. Verutza
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetele din Galati ,care chiar sunteti acum aici,in galati..daca va intalniti cumva..va rog sa ma contactati si pe mine..poate o sa pot veni si eu:tel 444986 Desi in Gradina Publica e prea departe de mine....si nu am cum sa vin cu carutzul...:((/.... KORINA mamica x 2 http://poze.acasa.ro/poze/album?id=408 http://poze.acasa.ro/poze/album?id=457
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga rachel, Ce coincidenta! Eu sunt mai mare decat tine si am facut gimnastica cu Veronica Capota devenita Branisteanu prin casatorie cu Cornel B. daca i-ai apucat. Acum Veronica este antrenoare in State. Eu am facut 4 ani gimnastica la Liceul 4 si Veronica a reusit sa ne scoata vicecampioane pe tara inca de la varsta de 8 ani. La 7 ani am castigat concursul "Mica gimnasta" cand am castigat prima mea diploma. In clasa a-5-a am plecat la Scoala Gen.nr 11 dupa Veronica deoarece a fost data afara de la Liceul 4. Acolo am continuat cu gimnastica artistica unde am castigat mai multe medalii. Eu am nascut primul copil la Spitalul Judetean dar nu am fost multumita. Al doilea copil l-am nascut la maternitatea de pe Chicus si m-am simtit f.bine. Daca vrei sa stii mai multe amanunte, intreaba-ma orice. Te pup, Verutza
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

korinna, Am putea sa ne intalnim duminica la parcul lui Durbaca daca iti vine mai usor. Eu locuiesc langa Spitalul de copii si pot veni cu carutul pe jos cu fetita mea de 3 luni. Daca ai drum cand iesi la plimbare, in cursul saptamanii ma gasesti la sediul Radio Alfa, daca vrei sa ne cunoastem. Verutza
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ok..verutza...spune-mi exact cum te numesti...si pot trece pe la sediul radio alfa..e vb de cel de langa lic sportiv...nu??? daca e vremea frumoasa duminica..vin in parcul durbaca. dar cred ca tb sa vb inainte de a ne intalni..ca sa ne recunoastem Apropo..eu am facut LMK..si am terminat in 90.... KORINA mamica x 2 http://poze.acasa.ro/poze/album?id=408 http://poze.acasa.ro/poze/album?id=457
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu tot din Galati sunt. Dar de 5 ani stau in Cluj. Noi am stat in mai si iunie in Galati dar atunci nu s-a facut nici o intalneala si se pare ca prea curand nu mai ajungem pe acolo. Eu am terminat LVA in 1998 si ai mei stau in 39 A, dar din cate am vazut toate sunteti putinmai mari ca mine si stati si in zone diferite, asa ca nu prea avem cum sa ne cunoastem. Chiar ar fi fain sa ne intalnim toate dar nu prea se poate asa ca tot DC e baza. Anda si bebelusa Carina cea nazdravana http://community.webshots.com/user/andamihai
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, dragelor. Sunt proaspat intoarsa din concediu, asa ca iertati faptul ca raspund tarziu. Mi-ati amintit de dna Branisteanu. Am facut si eu gimnastica cu ea vreo 2 ani (aproape) la scoala 11, dar m-am retras, ca nu eram facuta pentru vanataile care ramaneau pe picioare. Dar era intr-adevar renumita pentru performante. Eu am copilarit in Tiglina 3 si am facut scoala gen. 11 (am terminat in 86) si apoi liceul LMK, unde am fost colega cu Korina (clase paralele). Iar acum stau pe Traian, aproape de Serei si Chicos, asa ca va transmit un aer dulce de copilarie, proaspat udat de ploaie.... Cu drag, Vilma si Ancuta (2 ani)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...