Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici din Galati


Recommended Posts

quote:
Originally posted by vilma
Salutare, dragelor. Sunt proaspat intoarsa din concediu, asa ca iertati faptul ca raspund tarziu. Mi-ati amintit de dna Branisteanu. Am facut si eu gimnastica cu ea vreo 2 ani (aproape) la scoala 11, dar m-am retras, ca nu eram facuta pentru vanataile care ramaneau pe picioare. Dar era intr-adevar renumita pentru performante. Eu am copilarit in Tiglina 3 si am facut scoala gen. 11 (am terminat in 86) si apoi liceul LMK, unde am fost colega cu Korina (clase paralele). Iar acum stau pe Traian, aproape de Serei si Chicos, asa ca va transmit un aer dulce de copilarie, proaspat udat de ploaie.... Cu drag, Vilma si Ancuta (2 ani)
Vilma draga, bine ai venit inapoi din concediu [beach] Sper ca v-ati distrat bine,iar de bronzat nu mai zic ? [biz] Ancutza ai fost cumintzica ? [pup] Pupicei ***Alba*** http://www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album%20principal&mid=499&cid=78
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 57
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by alba Iulia,tu ai stat la blocuri,linga mine,nu-mi vine sa cred!?! WOW! Lumea e intr-adevar, mica-mica! La care dintre blocuri ai stat ? He,he eu imi petreceam ca copil mult timp,pe la blocuri aveam o prietena Diana/blocul din mijloc, si-i faceam f.des vizite! Acolo mai statea si un doctor de la spitalul militar cu 2 sau 3 fetite? Pe Marcela("Madona" Galatiului),Cristi Badea(un tip mai plinutz) ii stii ? Dar pe Ciocan Madalina ? Statea vizavi de voi, pe 6 martie si avea un frate Doru si o sora Florentina,care a fost colega mea la scoala 15! Pe multi nu mai stiu cum ii cheama,dar dupa "ochi" ii recunosc! Iulia te cit timp esti tu in "Tara florii de cires"??? Cum ai plecat? Ai mai fost de atunci in tara? O,o,un "interogatoriu" intreg, ce mai [:D][:D][:D [/font=Comic Sans MS]
Alba draga, abia acum am vazut mesajul tau. Cred ca am probleme cu ochii :)))) La blocul din mijloc am stat, deasupra "doctorului" cu 3 fete. Fac o paranteza sa-ti zic ca nu e doctor, ci cadrist. Cu Marcela, Doru, Florentina iar am fost vecina, ultimii doi sunt plecati in Spania, dupa cate stiu, la fel ca si Diana (cred ca stiu la cine te referi). Cristi Badiu (Shlep) si fratele lui mai mic (Reaca) mi-au fost prieteni buni in copilarie. Reaca stiu ca e casatorit si are un copil, de Cristi nu stiu amanunte. Cunosc o Madalina mai mare ca mine (Madi), dar nu stiu daca e tipa la care te referi. Copiii (care sunt oameni mari acum:))) mai mici ca mine nu m-au prea interesat, eram probabil in gasti separate :))) Sunt in Japonia de 5 ani, am plecat la studii (sotul e cel studios, de fapt :))) si am fost de atunci de 2 ori in tara. S-ar putea sa mergem in Ro pe la Craciun. Voi cand ajungeti prin Galati?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by vilma
Iar acum stau pe Traian, aproape de Serei si Chicos, asa ca va transmit un aer dulce de copilarie, proaspat udat de ploaie.... Cu drag, Vilma si Ancuta (2 ani)
Multumesc mult, Vilma :))). Suntem pe aproape, cum s-ar spune :))). Cunosc si eu pe cineva pe Traian, la blocurile noi - o fosta colega de liceu (am terminat la Cuza), Diana, fosta Anghleluta, acum nu-i mai stiu numele, caci s-a casatorit. Lucra la BCR acum 2 ani, am dat peste dansa facand cozi la banca. La aceleasi blocuri am fost la un cabinet stomato, unde lucrau doua doctorite, surori gemene. Nu stiu daca le voi mai gasi acolo la iarna, desi tare as avea nevoie de un dentist prin zona aceea :))). Pupici tuturor, Julie
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragele mele, multumesc pentru urari, vacanta....deh, ca vacanta. S-a terminat prea repede. A fost cam plina de peripetii, acum abia le "dospesc" si o sa le dau drumul in lume cand o sa am putin timp. Va astept cu drag acasa, sa ne intalnim la povesti. Numai bine. Vilma si Ancuta
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
Buna, Si eu sint originara din Galati, dar plecata demult...Am fost la scoala generala nr. 17 timp de trei ani, anume 1980-1983, iar dupa ce am terminat clasa a-3-a am plecat din Romania, asadar nu cred ca e multa lume care ma cunoaste..Dar daca cineva a stat (sau sta) prin Micro 19 si a invatat la scoala 17 (actuala Nichita Stanescu) sa-mi scrie ! [cina2] pe curind, Adina si bebe Gabriel
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
Mai, mai ce de galatence.Ma bucur ca suntem atatea. Eu am terminat la Scoala 16 si apoi LVA-ul. Am facut fac in Buc dupa care am ramas in Buc si apoi in Japonia. Acum sunt din nou in Buc pentru ca mai am maxim o luna pana ce nasc. Daca vreti, ne intalnim sau vorbim pe nr 0722/450959. Nu stiu daca mai reusesc sa intru pe internet pana ce nasc, asa ca va doresc toate bune. Va pup pe toate, Monica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

PROPUN O INTALNIRE A GALATZENCELOR CARE MAI SUNT PE AICI,SAU CARE POT VENI INTR-O DUMINICA ATATA TIMP CAT MAI ESTE FRUMOS AFARA. ce spunetzi??ma gandesc la faleza sau la parcul lui Durbaca.... evident cu cupii si sotziori!!! Ce spunetzi? KORINA mamica x 2 http://poze.acasa.ro/poze/album?id=408 http://poze.acasa.ro/poze/album?id=457
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...