Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici din Galati


Recommended Posts

Daca tot vreti sa ne intalnim haideti sa stabilim o data si o ora ca eu maine plec din Cluj spre galati si nu mai am internet pana ma intorc. Sau pot sa va trimit numarul meu de telefon prin PM celor care stati in Galati si stiti mai bine unde ne putem vedea cu copiii. Va pup, Anda si printesuca Carina (1 an si 5 luni) http://community.webshots.com/user/andamihai
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 57
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna galatencelor[flo][flo][flo] Eu tot din Galati sunt, am copilarit in micro20 apoi ne-am mutat in centru. Am invatat la scoala generala 22, apo la Liceul Cuza, apoi 3 ani jumate la Facultatea de Nave. Acum am vazut subiectul si am citit toate paginile. Spuneti-mi si mie ca nu stiu care e Parcul lui Durbaca? Chiar nu pot sa-mi dau seama si m-ati facut curioasa. Mii de pupici:)) Vikinga& bb Aldo
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragele mele, Ma gandesc ca ar fi bine sa ne intalnim in prima sau a doua zi de Paste. De pasti fiecare dintre noi va sta cu familia, si cred ca cel mai bine ar fi sa ne intalnim marti dupa amiaza in parcul lui Durbaca. Parcul se afla la rondou langa fostul magazin al lui Popescu. Sau putem gasi un alt loc de intalnire, astept sugestiile voastre.Pe curand!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi stam doar pana luni seara in Galati. Deci daca intalnirea va fi marti atunci nu vom putea veni. Dar noi cu siguranta vom merge pe faleza cat vom sta in Galati. Haideti Vineri sau sambata seara pe faleza? Puteti? Anda si printesuca Carina (1 an si 5 luni) http://community.webshots.com/user/andamihai
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
Nu am reusit sa ne intalnim de Paste, dar a fost timpul f scurt. A fost si cam frig in acele zile si nu prea era de plimbare. Chiar daca ma ratat intalnirea as dori sa tinem legatura. Eu locuiesc inca in Galati si chiar daca majoritatea dintre voi nu mai locuieste aici, cred ca avem multe sa ne spunem. Ne-am cunoaste mai bine si poate ne vom si vedea vreodata. Va pup.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mama mia..ce de galatzence! Si eu mi-s din Galati insa de aproape doi ani locuiesc in Marea Britanie impreuna cu sotul meu care este cetetean britanic si cu fiica noastra, Lilly Elisa care are acum sase luni. M-ati facut sa-mi fie si mai tare dor de Galati..probabil prin septembrie vom veni si noi in tara. Vilma, si eu am fost la Scoala 11 si am copilarit in Tiglina 3..blocul A17 daca-ti spune ceva. Doamne, pare o vesnicie! Sper sa mai vorbim! Cristina si [copil] Lilly
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bine ai venit crystina in clubul galatencelor! Ma bucur ca ai bb de 6 luni, sa va traiasca si sa va bucurati de el. Si eu am invatat la scoala generala nr 11 pe vremea cand se facea gimnastica cu d-na Branisteanu, sau mai bine zis Capota, pe numele de fata. Acum locuiesc langa Spitalul de copii, daca mai stii pe unde vine. De cand nu ai mai fost in Galati? S-au schimbat multe lucruri in bine aici, e foarte frumos si curat orasul. Ar fi fost mai bine daca ar fi mai mult spatiu verde. Daca mai vrei vesti despre oras, astept vesti. Pupici.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello la toata lumea! Verutza..nu am mai fost in tara din aprilie anul trecut si atunci am plecat cu o zi inainte de Pasti. Acum, abia in septembrie venim in tara. Sa fiu sincera nu mai tin foarte lucruri minte despre scoala generala, stiu ca sora mea a facut gimnastica cu Veronica Branisteanu...eu faceam sportul cu IOnescu. Singurii profesori care mi-i amintesc destul de bine sunt..Mindreci (era de germana si in acelasi timp si dirigintele clasei) si Popescu (de mate). I-ai prins? Doamne ce-a mai trecut timpul! Pupici! Cristina si [copil] Lilly Elisa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...