Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Impresii de la intalnirea DC - Bucuresti 12 iulie


Recommended Posts

Alexa, ai fäcut f. bine cä ti-ai spus pärerea!!!....dar nu te mai incrunta asa!![;)]...eu nu am fost acolo, dar pot sä-mi inchipui cä se formeazä bisericute!!!...unde nu se formeazä?!?![:D] Eu cred cä tu ai fost putin timidä si nu te-ai bägat asa in vorbä, väzind cä unele se cunosc de mai mult timp...dar asta se intelege de la sine...intotdeauna existä o "prima oarä" Eu, in locul täu, m-as fi bägat cu tupeu, ca musca-n lapte, sä väd dacä se supärä pe mine si mä trimit acasä!!![:D][:D] O sä vezi, cä data viitoare se schimbä situatia.[pup] Eu nu pot sä-mi inchipui, cä ceilalti te-au tratat cu spatele, atita timp cit intilnirea era ginditä pt toti, färä exceptii!!! Pupici,[pup] Cami. P.S. Eu tot citesc mesajele voastre si astept cä poate...doar, doar...se incumetä cineva sä ne spunä si nouä cite ceva despre poze...sä stim si noi cine sint personajele..cä multe nu au poze la "cutie"!!![:D]...ca mine, de exemplu[:D]...si dacä o sä vin si eu odatä la o intilnire de genul ästa in Bucuresti, o sä stau pe margine si o sä pling de mama focului, si o sä mä simt tare stingherä cä nu cunosc pe nimeni!!![q][q][q] V-am päcälit!!![:D][:D][:D]...la mine nu cred cä e cazul!!![:D]...dar poate totusi incearcä cineva...stiu cä e destul de greu, la atitea persoane!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 42
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Parerea mea este ca asta a fost un inceput din care putem invata! Pe ansamblu m-am simtit bine, ar fi fost si mai bine daca aveam si baietelul (Andrei este la bunici, tocmai plecase de o saptamana!), dar trebuie sa recunosc ca totusi ma asteptam la altceva - din punctul de vedere al organizarii! Nu locul, nu persoanele au fost de vina, insa a existat o anumita "bariera" in procesul de cunoastere, ar fi fost mai usor, de exemplu, daca eram dispusi sa zicem in cerc si ne prezentam fiecare si evident dupa aceea discutam! Eu de felul meu sunt mai retrasa, am avut norocul ca la inceput am fost abordata de colegele Alexa si Karmi, iar apoi a venit si Claudia cu care conversasem mai mult pe net, desi nu ne cunosteam fizic! Dupa parerea mea, toate mamicile erau frumoase, nu mai spun copiii, am regretat ca Andrei nu a fost, caci si-ar fi facut noi prieteni de joaca, desi el ar fi fost cel mai mare, de fapt nici de acum incolo nu-i prea tarziu! Oricum eu am increderea ca data viitoare va fi mai bine, vom reusi sa ne cunoastem mai mult! mari
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...