Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Poze de la intalnirea Dc din Bucuresti, 12.07.03


Recommended Posts

Deh .. asa-i la "geocities"... oricum fetelor mai incercati caci din cauza traficului intens din cand in cand mai apare mesajul acela cu sorry ... Eu ma consider norocoasa caci am vazut ceva poze si apoi m-a cenzurat (nu stiu daca Dede !!![:D][:D][:D]) si mi-a aparut si mie mesajul cu Sorry ... Din ce am vazut ... super frumoase si muuulta lume si ce nu as fi dat sa fim si noi ... poate se mai organizeaza prin septembrie ceva prin Kiselef (e mai aproape de noi !) si atunci participam si noi ... cu siguranta !!!! Pupici Simonab
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 39
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Au iesit niste poze foarte reusite! iar cele cu tot grupul sunt de-a dreptul mortale! sa vezi asa multi copiii si mamici sau viitoare mamici! Cand se mai organizeaza urmatoarea intalnire sa venim si noi? Mi-a parut tare rau ca acum n-am fost si noi[V] Sa o tineti tot asa in fiecare week-end ca vara e lunga!!!! Mamica lui Raducu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[olala] [olala] [olala] BRAVO ! Superbe poze ! Ce "invazie" de copilashi dragutzi [bis] [bis] [bis] Cine zicea ca in Ro natalitatea este scazuta, nu a vazut pozele cu intilneala de la DC [:D] ***Alba*** http://www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album%20principal&mid=499&cid=78
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am reusit sä väd pozele!!!!.....uraaaaa!!!!! Oaaaau!...primul gind a fost: "mamä, ce de gagici in parc!!!....brunete, blonde, roscate, satene!!!!....care mai de care!!!! Si copilasii sint super dulci!!![pup] Dar nu stiu care, cine e....poate ne explicä si nouä cineva....please! Singura pe care am recunoscut-o este "floare de colt" / Camelia, olandeza..... Poza generalä este mega geil!!!...ca sä mä exprim ca Alex! Pupici,[pup] Cami.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...