Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Poze de la intalnirea Dc din Bucuresti, 12.07.03


Recommended Posts

[q][q][q][q][q] Taaaare imi pare rau ca nu am fost shi eu acolo!Vazind o parte din pozici,ma gindeam cu nostalgie shi lacrimi in suflet,ca undeva,printre acei castani trageam cite o fatzea-ascunselea cu ani in urma,iar ceva mai intr-o parte cite un fotbal cu "golanii"de la bloc shi inca multe altele dar...eu sint aici acum,parcul a ramas acolo cu amintirile mele shi ce sa ma mai pling,FELICITARI pentru frumoasa intilnire [bis] !!!Nu am vazut niciodata live un asha minunat grup de prieteni:mamici,tatici shi eroii principali COPILASHII frumoshi shi zimbarici!Nu pot decit sa multzumesc [dc] pentru ca am atitzia prieteni kiar daca doar virtual momentan shi SPER ca in Decembrie,cind v-om veni shi noi pe acasa,sa reushesc sa cunosc personal macar jumatate din membrii care au fost la aceasta intilnire.Shi va spun eu sigur ca Parcul I.O.R arata super shi iarna [bis] ca sa ne putem intilni shi intrece la un saniush [cool] .Apropos,mincaratzi ceva bun "La Tramvai",ca eu am papat vara trecuta nishte mititei dupa care shi acum tinjesc [pofta][pofta][pofta] Eddy & Antonia Naomi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 39
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Nici eu nu am reusit sa vad pozele, poate se indura cineva si mi le trimite si mie pe adresa "ruxandra.negrila@aiinformatics.ro. Joxy, poate incerci tu, ca doar suntem vecini de cartier[:D] ?!?! Marina, poate pui si tu niste poze ca eu si cu Clara nu ne-am vazut in nici o poza din cate am vazut pana acum [q] . A fost frumos la intalneala, sper sa ne mai vedem. Pupici Ruxi si Clara pisicuta, 11 luni Implinirea cea mai mare pentru o femeie este acea de a fi MAMA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...