Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fetele din Toronto


Recommended Posts

Dupa cum se arata ne intalnim noi luni din parti.... ploua, ploua, ploua si tot asa in urmatoarele 4 zile. Oricum, noi maine plecam la Ottawa sa-l depunem pe printisor (pe Danut - 7 ani) la verisoara sotului pentru o saptamana.... daca totusi se incumeta cineva luni, salutari din partea noastra si ... have fun. Sa incerci sa-i multumesti pe toti... o tentativa ce se va dovedi imposibil de finalizat. Lidia mama de Dan Andrei (7 ani) si mitzi mic pe drum - 12 saptamani si-un pic
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 69
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Fetelor, eu propun sa amanam un timp intalnirea caci vremea nu tine cu noi. Chiar daca luni nu ploua parcul va fi destul de umed dupa ploaia de sambata si dupa toate prognozele se pare ca si azi, duminica, va ploua. Ramane sa stabilim o alta data de intalnire, poate next time vom fi mai norocoase. Asta este ceea ce gandesc eu. Daca altcineva vrea sa iasa totusi luni va doresc vreme insorita, daca se poate.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Luiza
Fetelor, eu propun sa amanam un timp intalnirea caci vremea nu tine cu noi. Chiar daca luni nu ploua parcul va fi destul de umed dupa ploaia de sambata si dupa toate prognozele se pare ca si azi, duminica, va ploua. Ramane sa stabilim o alta data de intalnire, poate next time vom fi mai norocoase. Asta este ceea ce gandesc eu. Daca altcineva vrea sa iasa totusi luni va doresc vreme insorita, daca se poate.
subscriu,mai ales ca sunt si racita cobza[:(] [canada]arabella & angelo[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tocmai ce-am gasit si eu subiectul...va dati seama de cand n-am mai "rasfoit" site-ul...ca daca ma apuca sa nasc ...asta e.Si cum citeam eu asa,la acest subiect,ma intristam zicandu-mi:"na,ca am ratat-o".Dar iaca nu am ratat-o(intalnirea),asa ca data viitoare poate ne inscriem si noi cu mogaldeata. pupici
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Hei fetelor, nu mai scrie nimeni la acest subiect? Data trecuta meteorologii ne-au tras clapa dar nu ne lasam noi cu una cu doua, nu-i asa? Haideti sa ne cunoastem totusi, ar fi pacat sa nu o facem. Ce ziceti de urmatorul long week-end? sau poate mai repede?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Luiza
Hei fetelor, nu mai scrie nimeni la acest subiect? Data trecuta meteorologii ne-au tras clapa dar nu ne lasam noi cu una cu doua, nu-i asa? Haideti sa ne cunoastem totusi, ar fi pacat sa nu o facem. Ce ziceti de urmatorul long week-end? sau poate mai repede?
Eu vin,spuneti cand,unde,si le ce ora. [canada]arabella & angelo[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ei fetele, ati iesit din intunericul de aseara? Sper ca nu v-ati speriat tare-tare....noi am avut norocul sa intram in nebunia de trafic de ieri, cand am plecat spre casa, cand nu circulau semafoarele, dar am ajuns teferi acasa...sper ca sunteti toate bine si nu ati fost prinse in vreun lift...am inteles ca mai mult aici ar fi fost panica mare... Cristina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu l-am prins din plin[bang][bang]aveam prog la dr,mi-au luat aproape 2ore sa ajung,si am avut parte de o consultatie la lanterna. Curent dupa 24 ore[bang][bang].Angelo era [:(!][:(!] ca nu merge tv,saracul cu telecomanda in manuta toata ziua[q][q][q] [canada]arabella & angelo[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...