Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fetele din Toronto


Recommended Posts

  • Răspunsuri 69
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Uite-aici oareshce informatii despre cum ajungeti la Edwards gardens linkul e http://www.city.toronto.on.ca/parks/parks_gardens/civicedwardgdns.htm Nu stiu sigur daca adresa asta te duceexact la intrarea principala unde ne intalnim noi, dar oricum... Sa ne vedem cu bine Civic Garden Centre in Edwards Gardens North District -------------------------------------------------------------------------------- Community Address Type North York 777 Lawrence Avenue East Indoor Location south west corner of Leslie Street and Lawrence Avenue East Phone Parking (416) 397-1340 Free parking available Wheel Chair Accessible yes Hours of Operation April 1 to October 31 Monday to Friday 9:30 am - 5 pm Saturday, Sunday & Holidays 12 noon - 5 pm November 1 to March 31 Monday to Friday 9:30 am - 4 pm Saturday, Sunday & Holidays 12 noon - 4 pm Public Transit Accessible from Eglinton Station take Lawrence East Bus 54 or 54A Special Features Home to one of Canada's finest public gardening education facilities. The Library has over 8,000 books, the Horticultural Information Service offers free gardening information year round and the Trellis Shop has many unique gifts, books and gardening supplies for sale. "Tot ceea ce nu te doboara, te face mai puternic"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

RUSINE MEY[:(!][:(!][:(!]AM ASTEPTAT PANA 11:45[:(!][:(!],cand m-am decis sa trag o raita-n parc si sa fac niste pozici,iar singurele care si-au facut aparitia a fost:Parpalk si CarmenC(intalnindu-le in parc) [canada]arabella & angelo[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mamicilor si burticilor din toronto, noi la montreal ne-am intalnit. nu am fost exagerat de multzi dar am fost[cool] [:D] in curand o sa va aratam si poze. deci,daca la montreal se poate de ce la toronto nu s-ar putea??!!! va asteptam pe subiectul "mamici si burtici din montreal" sa ne cunoastem si de ce nu sa vorbim despre experientza de mamica [:D] succese pe toate planurile, [flo] ange,mamica de 2 ori http://community.webshots.com/user/maiaioana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am venit dar din pacate nu am intalnit pe nimeni si mi-a parut asa de rau! Ne-am plimbat prin parc pana pe la 12:15 Am intalnit niste romani am vorbit cu ei dar din pacate nu erau la intalnire. Arabella daca tu m-ai vazut de ce nu ai venit la mine sa ma intrebi daca sunt la intalnire? Da eu sunt blonda si "cu burtica". Oricum acum e prea tarziu peste vreo doua-trei saptamani trebuie sa nasc asa ca nu stiu daca mai iesi sa va intalnesc asa curand. PS: Vina este a tuturor caci trebuia sa avem un semn de recunoastere distinctiv. Poate altadata.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...