Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

, bancuri proaspete


Recommended Posts

  • Răspunsuri 69
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Intr-un cimitir.. un gropar blazat sãpa o groapã.. noaptea, .. cã ziua era prea alcolizat sã poata munci.. ...un schelet iese dintr-un mormânt vecin si încearcã sã-l sperie.. omul scârbit.. mai trage douã fumuri din Carpati si-si vede de treaba.. .. scheletul insistent..îl ia prin învãluire.. si iar sare sã-l îngrozeascã.. ...groparu' nimic.. .. scheletul .. dezamãgit.. se îndeparteaza si dã sã sarã gardul cimitirului.. .. groparul pune mâna pe lopatã si-i arde una de-l dãrâmã de pe gard..."râdem, glumim.. da'.. în incintã!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bestiaaaaaaaaaaaallllllllllll [:D][:D][:D][:D][:D]
quote:
Originally posted by reiki
Sfintul Petre a vrut sa puna un gard in rai si a chemat trei constructori pentru a estima costul. Primul, un Negru a zis ca aceasta constructie face 5 000$. Sf. Petre intreba: - De ce? Negrul a raspuns: 2 000 pentru materiale si 3 000 manopera. Al doilea, un italian a spus ca totul costa 10 000$ la care Sf.Petre a intrebat de ce? Italianul raspunde: 2 000 pentru materiale si 8 000 manopera deoarece sunt cel mai bun constructor din lume. Al treilea, un evreu a spus ca totul costa 25 000$ la care Sf. Petre a intrebat de ce asa mult? Evreul a raspuns:10 000 pentru tine, 10 000 pentru mine si 5 000 pentru Negru sa faca gardul.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Moare un negru. Aude insa ca doar albii sunt primiti in rai, iar negri sunt trimisi in iad. Isi ia insa inima in dinti si bate la poarta raiului. Sf Petru ii deschide, se uita lung la el si-l intreaba: -Cine esti tu? Negrul raspunde: -Leonardo di Caprio! Sf Petru contrariat pune mana pe celular si-l suna pe Dumnezeu: -Sefu', e unul la poarta raiului care pretinde ca e Leonardo Di Caprio. Am insa o nelamurire: Titanicul s-a scufundat sau a ars???
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tastele dadeau un party. Toata lumea,invitata,in afara de punct. Asta,punctul,se hotaraste sa se duca,gindindu-se ca va intra el cumva. La intrarea in localul unde avea loc cheful erau bodyguarzi delete si escape.Il opresc astia pe punct si il intreaba: - Tu cine eshti,ma? Daca nu ai fost chemat,nu poti intra. - Sunt eu,steluta,m-am dat cu gel! "Tot ceea ce nu te doboara, te face mai puternic"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Five Germans in an Audi Quattro arrive at the Italian border. The Italian Customs Officer stops them and tells them: "It'sa illegala to putta 5 people in a Quattro." "Vot do you mean it's illegal?" asks the German driver. "Quattro meansa four", replies the Italian official. "Quattro is just ze name of ze automobile" the Germans retort unbelievingly. Look at ze papers: ze car is designed to karry 5 persons." "You canta pulla thata one on me!" replies the Italian customs officer. "Quattro meansa four. You have fivea people ina your car and you are thereforea breaking the law." The German driver replies angrily, "You idiot! Call your zupervisor over. I vant to speak to someone viz more intelligence!" "Sorry" responds the Italian officer, "He can'ta come. He'sa busy with a 2 guys in a Fiat Uno." (scuze ca nu e tradus in romana insa in forma asta mi s-a parut poanta mai reusita!) ________________________ Think pink![flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

O baba mergea linistita pe strada, cand, dintr-o data, in fata ei cade unu tocmai de la etaju zece; asta se ridica de jos si da sa plece. Baba, speriata il intreaba : Maica, da' nu ai patit nimic ? Tipul : Mamaie, eu sunt parasutist profesionist, sunt antrenat !! Baba : Pai si un' ti-e parasuta ?!?! Tipul : E sus, o bate barba'su... Adela & [biz]Julia (1 an si 3 luni)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...