Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

ce an este?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 110
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Mey Cami mey, M-ai dat pe spate... si akolo ma aflu inca.... Da' daca-i vine si lu barbat-tu aceeashi idee? Nadine puiu, uite aku imi veni o idee cu kkoa ta: e un magazin cu cadouri haioase, unde au si cate o mandretze de kk, zici ca-i proaspat[xx(], shi cu muska pe el.... E de plastic, bun la toate,numa bun de aluzii "fine"..... Io ashtept aia cu diamantu', da pana atunci mai am de sapat.... Dragutzul de el, deja mi-a pus unul pe verigheta, dar, ca shi kilotzii, nici "pietrele" nu sunt niciodata prea multe... V.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Victoria
Mey Cami mey, M-ai dat pe spate... si akolo ma aflu inca.... Da' daca-i vine si lu barbat-tu aceeashi idee? V.
[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))] Atunci, sä vezi ce cascaval facem!!!![:D][:D][:D] Iti mai dau un tip!!!....rämii asa pe spate, pinä vine sotul acasä!!!![:D][:D][:D][}:)] Pupici,[pup] Cami.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by sasuke
Julie : da' vezi ca nu cumva, aparind tu cu catusile puse, sa intre 'jumatatea ta mai putin buna' la idei si sa ia biciul la tine !!! Si apoi sa vezi ... aniversare ![sm]
Sasuke....ti-ar place asa o aniversare, nu????[}:)][}:)][}:)] Asta era forma "ascunsä", de a-ti prezenta visul???[;)] Julie....si eu sint tot aia cu biciul!!!![:D][:D][:D]...nu i-as da voie decit scurt la WC!!!!....ca sä nu strice atmosfera!!![:D] Pupici,[pup] Cami.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ptiu, in ce cloaca sado-maso am intrat..... Mey Cami mey, io nu poci ramane asa, pe spate, din mai mult motive: 1. Is fata mare[:D] 2. Cand ma... pe covor ma doare spatele... 3. Is la birou, daca intra shefu'? 4. Daca intra si-ii vine vro idee? 5. Io copil cu altu' nu poci face decat cu barbatu-miu! Lamurita? V.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Victoria
Mey Cami mey, Ce are ajtia ku tine, cauta pricina di batai? Shi sa nu ne indepartam de la subekt, cum o ramas cu branza ta, ski kelotzii mei? Shi mai era cineva pe aici cu pielea.....A ramas costumul lui Eva, sau al lui Adam? Nu shtiu, tare-s nelamurita, nimenea nu ma lumineaza cu nimik....[q][q][q] V.
Fetelor, eu am ramas cu costumul lui Eva ca din cauza fusului orar n-am serbat nunticica. Dar a doua zi mi-am luat revansa si am trecut la fapte[xinpat] desi costumul lui Eva se cam uscase ca deh e din piele(din putza de papagal)dar si-a revenit cu crema.[:D] Mamica lui Raducu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by sasuke
Camy : Si daca mi-ar place ?![hot] . Stii versiunea cea de cintec : "Biciul sa fie de soc, Sa nu ma omori de loc..." ... da' din cite vad nici tu nu ai vota 'impotriva' la o asemenea idee ...[duel][zz]
Nu sasuke!!!...cum sä nu-mi placä[:D][:D][:D]...dar cu singura conditie, sä am eu biciul in minä!!![:D]...cä eu sint foarte sensibilä cind mä bate cineva!!!...sar imediat la [box][:D] Dar, dacä stau bine si mä gindesc, mi-ar place mai mult sä fiu "domina"....cä asa mai rezolv si treburi practice, care mie nu-mi place sä le fac!!![8D]...de exemplu, sä-mi fac pantofii cu cremä!!![:D]....sau sä-mi perii hainele negre, de scame...[:D] Cami.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...