Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

ce an este?


Recommended Posts

Uraaaa[bis][bis][bis] Deci sarbatoresc nunta de piele!!!! Si chiar azi! Ce pacat ca nu e sotul acasa(e in delegatie) sa fi sarbatorit asa cu sampanie si [cina2] Cand sarbatoresti "nunta asta de piele" sau alt an exista vre-un obicei? [cheers] [pup][pup][pup] Mamica lui Raducu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 110
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by ani35
Cami..la mine urmeaza de ...matase [olala] [olala][olala]
Meserie!!!![olala][:D]...tu ai incä ani buni inainte!!!...mätaseeee...danteläää...dar sä mä vezi pe mine, cind o sä ajung la perle!!![bang]...nici nu cred cä mai nimerim patul!!!![:-)))][:-)))][:-)))]...asa cä adio [xinpat]...am impresia cä se lasä cu accidente!!![:D]...sau chiar anul viitor, dacä-i portelanul spart!!![:D] Pupici,[pup] Cami.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Marunzika
Eu in 2 luni sarbatoresc BUMBACUL! Pana la argint insa nu mai am decat 23 ani si sper sa fie la fel de fericiti ca acesti aproape doi! Multa fericire la toti!
hai sa traim, si eu tot spre inofensivul Bumbac ma indrept :)) Cami, tu de protectia muncii ai auzit? pai, unde iti sunt casca, armura, bocancii cu tinte si lanturile? cred ca la intrarea in dormitorul vostru ar trebui sa fie o placuta de atentionare "Cad Pietre" (cristale, perle, ma rog). si nu uita perne cat mai multe, amortizeaza caderile :)))
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by raducu
Uraaaa[bis][bis][bis] Deci sarbatoresc nunta de piele!!!! Si chiar azi! Ce pacat ca nu e sotul acasa(e in delegatie) sa fi sarbatorit asa cu sampanie si [cina2] Cand sarbatoresti "nunta asta de piele" sau alt an exista vre-un obicei? [cheers] [pup][pup][pup] Mamica lui Raducu
FELICITÄRI!!!!![bis][bis][bis]...la cit mai multi ani fericiti!!!...si casä de piaträ!!![bis] De obiceiul ästa intrebam si eu...cä sampania si [cina2], se pot face mereu!!!![:D] Dar eu zic....dacä tot nu ne räspunde nimeni la intrebärile noastre in legäturä cu aceste obiceiuri...sä-ti tragi un costum de piele, mulat pe corp, pune-ti un trandafir intre dinti si intimpinä-l pe sot asa, cind vine acasä!!!![:D]...sau varianta mai simplä si mai putin costisitoare....asteaptä-l in pielea goalä!!!![:D][:D][}:)]...dacä aratä cumva dezorientat, explicä-i cä asa e obiceiul!!!![:D] Pupici de la Cami.[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si io ma indrept spre plantatiile de bumbac, da' am o intrebare care aniversare se pune: aia civila de pe 8 decembrie sau aia religioasa de pe 17 august...daca ma gandesc mai bine, le tinem pe amandoua...poate ma aleg cu doua cadouri inloc de unul[^]...sau mai bine aleg de la prima lista ciresele in august si bumbacul in decembrie si-am rezolvat problema. [cheers] Gagici, sa aveti parte de cat mai multe aniversari din diferite carpe, metale, flori, pietre pretioase...cu alte cuvinte sa fiti inconjurate toata viata de toate lucrurile frumoase care exista pe lumea asta!!! [pup]icei, Oana_B
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by maudi Cami, tu de protectia muncii ai auzit? pai, unde iti sunt casca, armura, bocancii cu tinte si lanturile? cred ca la intrarea in dormitorul vostru ar trebui sa fie o placuta de atentionare "Cad Pietre" (cristale, perle, ma rog). si nu uita perne cat mai multe, amortizeaza caderile :)))
[:-)))][:-)))][:-)))] Bey maudi.....päi dacä apar asa in fata lui, o ia la fugä!!![:D]...cä e cam sperios!!![:D]...si nu-mi rämine decit sä petrec singurä aniversarea, chinuindu-mä sä mä debarasez de armurä, bocanci s.a.m.d.!!!...dupä care, mai trebuie sä fac si curat!!![bang] Cind am citit de protectia muncii, m-am gindit imediat la gummi!!![:D]...dar ideea ta nu e rea!!!...cred cä niste tinte de-älea de la bocanci, in spate, i-ar face bine la sale!!!!...asa ca tratament de acupuncturä!!!...dar si ideea asta este cu dus si intors!!!...se poate realiza, numai dacä mä mai pot ridica de jos!!![:D][:D][:D]...in cazul in care cad!!![:D] Aoleu!!!....rid ca nebuna aici, numai cind mä gindesc la scenariu!!!...urmeazä continuarea.... Pupici de la Cami.[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cami : da' esti "dusa" rau, mai ...[;)]. Il invidiez pe sotiorul tau, ca nu cre' ca are timp sa se plictiseasca, atunci cind esti in 'zona' ![cool]. Cit despre gaselnita asta , cu anii de bumbac, de feriga, de usturoi, de scoarta de copac, de tufis, sau mai stiu eu de ce, nu prea ii gasesc nici o noima ... doar asa, de trecut timpul, si de [huta][si-eu]...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Oana_B
Si io ma indrept spre plantatiile de bumbac, da' am o intrebare care aniversare se pune: aia civila de pe 8 decembrie sau aia religioasa de pe 17 august...daca ma gandesc mai bine, le tinem pe amandoua...poate ma aleg cu doua cadouri inloc de unul[^]...sau mai bine aleg de la prima lista ciresele in august si bumbacul in decembrie si-am rezolvat problema. [cheers] Gagici, sa aveti parte de cat mai multe aniversari din diferite carpe, metale, flori, pietre pretioase...cu alte cuvinte sa fiti inconjurate toata viata de toate lucrurile frumoase care exista pe lumea asta!!! [pup]icei, Oana_B
[wow], Oana_B ! 17 august! Eu atunci am avut cununia civila, iar pe 31 august cea religioasa. Noi o serbam pe 17 august. Avem nunta de zinc, sau lana sau cupru! Daca e sa ma iau dupa ce a zis Cami, prefer de lana [:D]! Raducu, sa traiti ani multi si fericiti! Claudia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...