Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

ce an este?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 110
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Cami, am ras cu lacrimi la mesajele tale. Esti asa de hazlie..... asa cum sunt scorpionii(si eu tot scorpion sunt-10 nov) Sa stii ca am sa-l astept in costumul lui adam ca doar tot de piele e nu? Iar cadou m-am gandit la o bucata de piele de antilopa sa-si stearga farurile de la masina cu ea[:D] Mamica lui Raducu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by cl
quote:
Originally posted by Oana_B
Si io ma indrept spre plantatiile de bumbac, da' am o intrebare care aniversare se pune: aia civila de pe 8 decembrie sau aia religioasa de pe 17 august...daca ma gandesc mai bine, le tinem pe amandoua...poate ma aleg cu doua cadouri inloc de unul[^]...sau mai bine aleg de la prima lista ciresele in august si bumbacul in decembrie si-am rezolvat problema. [cheers] Gagici, sa aveti parte de cat mai multe aniversari din diferite carpe, metale, flori, pietre pretioase...cu alte cuvinte sa fiti inconjurate toata viata de toate lucrurile frumoase care exista pe lumea asta!!! [pup]icei, Oana_B
[wow], Oana_B ! 17 august! Eu atunci am avut cununia civila, iar pe 31 august cea religioasa. Noi o serbam pe 17 august. Avem nunta de zinc, sau lana sau cupru! Daca e sa ma iau dupa ce a zis Cami, prefer de lana [:D]! Raducu, sa traiti ani multi si fericiti! Claudia
Deci pana la urma se pune aia unde cuplul devine oficial casatorit, nu? Oana_B
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by cl
quote:
Originally posted by Oana_B
Si io ma indrept spre plantatiile de bumbac, da' am o intrebare care aniversare se pune: aia civila de pe 8 decembrie sau aia religioasa de pe 17 august...daca ma gandesc mai bine, le tinem pe amandoua...poate ma aleg cu doua cadouri inloc de unul[^]...sau mai bine aleg de la prima lista ciresele in august si bumbacul in decembrie si-am rezolvat problema. [cheers] Gagici, sa aveti parte de cat mai multe aniversari din diferite carpe, metale, flori, pietre pretioase...cu alte cuvinte sa fiti inconjurate toata viata de toate lucrurile frumoase care exista pe lumea asta!!! [pup]icei, Oana_B
[wow], Oana_B ! 17 august! Eu atunci am avut cununia civila, iar pe 31 august cea religioasa. Noi o serbam pe 17 august. Avem nunta de zinc, sau lana sau cupru! Daca e sa ma iau dupa ce a zis Cami, prefer de lana [:D]! Raducu, sa traiti ani multi si fericiti! Claudia
Multumesc tare mult Claudia. Si tie asemenea! Mamica lui Raducu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by raducu
Cami, am ras cu lacrimi la mesajele tale. Esti asa de hazlie..... asa cum sunt scorpionii(si eu tot scorpion sunt-10 nov) Sa stii ca am sa-l astept in costumul lui adam ca doar tot de piele e nu? Iar cadou m-am gandit la o bucata de piele de antilopa sa-si stearga farurile de la masina cu ea[:D] Mamica lui Raducu
[:-)))][:-)))][:-)))] Mamica lui Räducu... eu zic sä-l astepti in costumul lui Eva, cä dacä apari in costumul lui Adam, s-ar putea sä zicä, cä a gresit casa!!!![:D][:D][:D]..sau s-o ia la fugä!!![:D][:D][:D]...nu e bine sä risti chiar asa de tare!!![:D]..cä dupä aia rämii cu pielea de antilopä in minä!!!...sau o ia, cä e bunä pt faruri...si se uscheste!!![:D][:D][:D]...aoleu, mä doare burta!!!!!!![:D][q] Pupici, Cami.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by camelia-daniela
quote:
Originally posted by raducu
Cami, am ras cu lacrimi la mesajele tale. Esti asa de hazlie..... asa cum sunt scorpionii(si eu tot scorpion sunt-10 nov) Sa stii ca am sa-l astept in costumul lui adam ca doar tot de piele e nu? Iar cadou m-am gandit la o bucata de piele de antilopa sa-si stearga farurile de la masina cu ea[:D] Mamica lui Raducu
[:-)))][:-)))][:-)))] Mamica lui Räducu... eu zic sä-l astepti in costumul lui Eva, cä dacä apari in costumul lui Adam, s-ar putea sä zicä, cä a gresit casa!!!![:D][:D][:D]..sau s-o ia la fugä!!![:D][:D][:D]...nu e bine sä risti chiar asa de tare!!![:D]..cä dupä aia rämii cu pielea de antilopä in minä!!!...sau o ia, cä e bunä pt faruri...si se uscheste!!![:D][:D][:D]...aoleu, mä doare burta!!!!!!![:D][q] Pupici, Cami. Mai Cami, ca bine zici, unde mi-o fi fost gandul.....[biz] mai bine nu ma risc sa apuc si eu nunta de cristale macar..... [:D]
Mamica lui Raducu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

va sa zica asa...dupa lista aia, casatoria seamana cu un talcioc, eu zic sa punem mana de la mana si sa deschidem o consignatie ceva, ia uite cite bunuri de consum de gasesc: de la hartie la diamante! desigur, Cami va fi managerul [cheers]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by camelia-daniela
quote:
Originally posted by tumpi
eu anul asta sarbatoresc nunta de zahar sau de fier, da acum nu stiu ce sa fac, ma enerveaza combinatia asta, auzi ru zahar sau fier.Ori una ori alta, asa cum a fost anul trecut"nunta de lemn". Eu una sarbatoresc in ziua cand am facut cununia civila, mai ales ca eu am facut la diferenta de 2 ani. Ioana
Ioanaaaa.....ce ai fäcut tu la diferenta de 2 ani???...[olala][neand][:D] Pupici,[pup] Cami.
scuze , ma grabeam, era vorba ca la diferenta de 2 ani am facut cununia religioasa.As fi facut-o in aceeasi zi cu cea civila, dar din nefericire cu 3 luni inainte de cununie socrul meu a murit si uite asa am amanat cununia religioasa Ioana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...