Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

ce an este?


Recommended Posts

He, he, he, he, mi-a zis mie Cami ca voi va dixtratzi bine pe aici, si asa e... In ce ma priveste, ma indrept vertiginos spre bumbac (pe 3 noiembrie ), si ma gandeam asa.... el underwear are plenty, shi eu la fel, da la fomei niciodata nu strica o pereche in plus, asa ca imi mai iau eu cate ceva, ca tot el se bucura, nu???? Voi ce ziceti, am dreptate? V[amoras]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 110
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Pai daca ar fi sa tin cont de fiecare data importanta...[cina2],as avea ceva de sarbatorit in fiecare zi!![;)].Oricum,noi nu pierdem prilejul,mai ales ca sotiorul meu nu lasa pe maine...ce poate face azi...si daca tot se fac cadouri din materialul respectiv,...o lenjerie de mataseeeeeee...[il]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Victoria
He, he, he, he, mi-a zis mie Cami ca voi va dixtratzi bine pe aici, si asa e... In ce ma priveste, ma indrept vertiginos spre bumbac (pe 3 noiembrie ), si ma gandeam asa.... el underwear are plenty, shi eu la fel, da la fomei niciodata nu strica o pereche in plus, asa ca imi mai iau eu cate ceva, ca tot el se bucura, nu???? Voi ce ziceti, am dreptate? V[amoras]
Victoria sa ai grija ca underwar-ul sa fie cu ata ca sa fi cat mai sexy.[:D] Mamica lui Raducu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by raducu
quote:
Originally posted by Victoria
He, he, he, he, mi-a zis mie Cami ca voi va dixtratzi bine pe aici, si asa e... In ce ma priveste, ma indrept vertiginos spre bumbac (pe 3 noiembrie ), si ma gandeam asa.... el underwear are plenty, shi eu la fel, da la fomei niciodata nu strica o pereche in plus, asa ca imi mai iau eu cate ceva, ca tot el se bucura, nu???? Voi ce ziceti, am dreptate? V[amoras]
Victoria sa ai grija ca underwear-ul sa fie cu ata ca sa fi cat mai sexy.[:D] Mamica lui Raducu
Mamica lui Raducu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Victoria
He, he, he, he, mi-a zis mie Cami ca voi va dixtratzi bine pe aici, si asa e... In ce ma priveste, ma indrept vertiginos spre bumbac (pe 3 noiembrie ), si ma gandeam asa.... el underwear are plenty, shi eu la fel, da la fomei niciodata nu strica o pereche in plus, asa ca imi mai iau eu cate ceva, ca tot el se bucura, nu???? Voi ce ziceti, am dreptate? V[amoras]
Victoria, sä stii cä noi särbätorim pe 4 noiembrie....iar ziua mea este pe 6 noiembrie!!![:D] Ce e domne aia plenty????...eu mä gindeam la chilotii äia tetra, cu gäuricä in fatä....dar la femei?!?![:D] Acum m-ai prins!!![:D]....vezi ce inseamnä sä nu mai fii demult pe acolo????....sau or fi äia cu piciorus????[:-)))][:-)))][:-)))][poc][ispita] Pupici, [pup] Cami. P.S. Eu nu cred cä s-ar bucura dacä ai avea o pereche in plus pe tine, cä ar dura prea mult sä le dea jos!!!![:D][:D][:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Oana_B
[wow]Aoleo Cameluta, nu stii ce e aia "plenty"!!!! Rusinica, rusinica!! Inseamna mult, sau din belsug..tz, tz, tz.. Oana_B
Beyyyy.....m-am mai läudat cä nu stiu "ingleza"!!![:I][:I]...dar stiu franceza, italiana, germana, romana si mä descurc putin si pe spaniolä!!![:D][zz][zz][zz] Profa mea de "inglezä", chiulea mai tare ca noi, de la scoalä!!![vrajitor]...cred cä-i venea räu cind vorbea cu noi pe "inglezä", cä am auzit cä s-a uschit in Anglia...sper sä nu fi fäcut asta din cauza noasträ!!![:D][:D][:D] Dar sä stii cä si eu am sertarul cam plenty, cu aceste articole, dar mai plenty il are sotul!!![:D]...m-a innebunit citi chiloti isi cumpärä!!![mariaj] Morala: am mai invätat ceva!!![:D] Danke schön!!![:D] Pupici,[pup] Cami.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by maudi
va sa zica asa...dupa lista aia, casatoria seamana cu un talcioc, eu zic sa punem mana de la mana si sa deschidem o consignatie ceva, ia uite cite bunuri de consum de gasesc: de la hartie la diamante! desigur, Cami va fi managerul [cheers]
Maudi....de ce tocmai eu????....cä de obicei, eu fug de räspundere in viata asta!!!![:D][:D][:D] Oi fi fost eu general in viata anterioarä, sau nu stiu ce conducätor tare, dar in viata asta mi-a ajuns pinä peste cap räspunderea!!![:D][:D][:D].....eheeee....pe atunci eram un bärbat puternic [greutati] si frumos, cu umerii lati, cu pärul negru, ca pana corbului si ochii ca täciunele....cu niste bicepsi de spärgeau cämasa!!![olala]...si un popo!!!!....ahhh!!!..., care din päcate nu se prea vedea, din cauza tunicii!!![q]...sä nu-ti mai spun de muschii de la picioare!!![olala] Dacä mä vedeai si cu armura pe mine, cälare pe cal, in lumina soarelui[ispita]....nu cred cä puteai sä rämii indiferentä!!![pofta][tel]...sä-ti spun exact citi copii am avut, nu pot...cä am renuntat la un moment dat sä-i mai numär!!![:D][:D][:D] Pupici, [pup] Cami.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by camelia-daniela
quote:
Originally posted by Oana_B
[wow]Aoleo Cameluta, nu stii ce e aia "plenty"!!!! Rusinica, rusinica!! Inseamna mult, sau din belsug..tz, tz, tz.. Oana_B
Beyyyy.....m-am mai läudat cä nu stiu "ingleza"!!![:I][:I]...dar stiu franceza, italiana, germana, romana si mä descurc putin si pe spaniolä!!![:D][zz][zz][zz] Profa mea de "inglezä", chiulea mai tare ca noi, de la scoalä!!![vrajitor]...cred cä-i venea räu cind vorbea cu noi pe "inglezä", cä am auzit cä s-a uschit in Anglia...sper sä nu fi fäcut asta din cauza noasträ!!![:D][:D][:D] Dar sä stii cä si eu am sertarul cam plenty, cu aceste articole, dar mai plenty il are sotul!!![:D]...m-a innebunit citi chiloti isi cumpärä!!![mariaj] Morala: am mai invätat ceva!!![:D] Danke schön!!![:D] Pupici,[pup] Cami.
Cami, ai grija ca daca isi mai cumpara sotul tau asa multi underweari sa nu-i lase pe la alta pentru ca nu mai incap in dulap[:D] Eu i-am spus sotiorului meu sa nu-si mai cumpere ca ii cumpar eu sa le fac inventarul[:D][:D][:D] Pupici, PS: sa nu dati [zid] Mamica lui Raducu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...