Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

ce an este?


Recommended Posts

quote:
Originally posted by qsar
Pai noi o sa sarbatorim cu matase si dantele... sau cu safire si trandafiri... Cum as da-o, tot bine e! Q (Gabriela)
Gabriela, de ce sa facem discriminari intre cele doua liste ale lui bughi, io zic sa folosim conjunctia "shi". Asa putem incepe sarbatorirea cu un safir si sa o terminam in matase. D.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 110
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by Victoria
Cami, Clau, vedeti ca ne-am mutat de pe Aguilera pe Dezmatz, ca asta si era, pana la urma... Ca shi aici, de altfel...[:D][:D][:D] Astept fidbecu' cu pielea, ca sa shtiu cum sa fac cand mi-o veni randul V.
Victoria, am gasit may! Multam! M-am si dezmatat putin, da' la mine incalzirea e mai grea, da' dupa aia...![:D] Va astept acolo! [:D] [pup], Claudia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Oana_B
[:D]Camelutza...si-ai dat cu mana de pat si te-ai trezit!!!
Beyyy Oana...da de unde le stii tu pe toate???...hää??...de fapt, eram la hipnotizator, ca sä pot sä vä redau o imagine cit mai fidelä despre mine din viata mea anterioarä!!![:D][:D][:D]...dar cind a dat comanda sä mä trezesc, m-am uitat peste tot....si nici o gagicä imprejur!!![bang][bang][bang]...m-am uitat in oglindä...si am plins aproape, cind am väzut cä nu mai am muschii si popo äla!!![q]...si in loc de muschii de la piept, aveam o pereche de tzitze!!![bang][:D][:D][:D] Pupici,[pup] Cami.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by raducu Cami, ai grija ca daca isi mai cumpara sotul tau asa multi underweari sa nu-i lase pe la alta pentru ca nu mai incap in dulap[:D] Eu i-am spus sotiorului meu sa nu-si mai cumpere ca ii cumpar eu sa le fac inventarul[:D][:D][:D] Pupici, PS: sa nu dati [zid] Mamica lui Raducu
Päi dacä imi vine färä chiloti acasä, sä stii cä-l trimit inapoi sä-i ia!!![:D][:D][:D]...il iau la fix!!!...."da unde-ti sint chilotii?!?!....ai plecat cu ei, si-mi vii acasä färä????[mariaj][mariaj][mariaj]...unde ai mai väzut tu asa ceva????"[8D][:D][:D] Dar sint sigurä cä nu-i lasä pe la alta, cä tine mai mult la chilotii lui de marcä, decit la ea!!![:D][:D][:D]...asa cä vine cu ei, inapoi, la mama!!![:D][:D][:D] Pupici,[pup] Cami.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by descintec
quote:
Originally posted by qsar
Pai noi o sa sarbatorim cu matase si dantele... sau cu safire si trandafiri... Cum as da-o, tot bine e! Q (Gabriela)
Gabriela, de ce sa facem discriminari intre cele doua liste ale lui bughi, io zic sa folosim conjunctia "shi". Asa putem incepe sarbatorirea cu un safir si sa o terminam in matase. D.
Eeeei! Pai daca-i pe-asa, orice lista este buna. As putea sa fac si io o lista cu daruri "traditionale" pe care EI sunt OBLIGATI sa le faca nevestelor: Haina de samur Masina decapotabila Abonament la maseur ... Astept completari! Q (Gabriela)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Victoria La mine a facut maica-mea inventarul la underweari, si cand a ajuns pe la 60 s-a speriat si s-a oprit, si m-a mai dat in gat shi lu' barbatu-meu ca am prea multi... V.[amoras]
Am lipsit putin de aici, si uite ce de mesaje!!![:D][:D][:D]....mä Bucur Obor!!![:D][:D][:D] Victoria...da ce cautä maicä-ta la chilotii täi?!?!?!....nu i-ai pus sub cheie???[:D][:D]....mäcar e bine cä s-a speriat!!![:D]....cä asa poate nu mai face!!!...bagä si vibratorul printre ei, cä dacä mai are vreo recidivä sä atenteze din nou la sertarul täu cu chiloti, cred cä se sperie si mai tare si asa ai scäpat de un spion!!!![:D][:D][:D] Pupici,[pup] Cami.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by papadie
quote:
Originally posted by maudi
va sa zica asa...dupa lista aia, casatoria seamana cu un talcioc, eu zic sa punem mana de la mana si sa deschidem o consignatie ceva, ia uite cite bunuri de consum de gasesc: de la hartie la diamante! desigur, Cami va fi managerul [cheers]
JA JA ceva de genul "Ace, brice si..." (diamante...la ce va fugea mintea inocentelor?!) [olala] päpä care dä din gene
Päpä...eu sint responsabilä la puncte, puncte!!![:D]....dacä pot sä fac ceva bine, este sä apreciez din ochi valoarea si märimile!!!![;)] Dacä-ti fuge mintea la altceva, nu sint eu de vinä, cumintica mea!!!!!....eu vorbesc tot timpul de diamante!!![:D][:D][:D] Dar ia spune-mi, cä sint curioasä ( ästa e al treilea prenume al meu!!!!).....tu dai numai din gene?????[:D][:D][:D] Pupici,[pup] Cami.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:D]Saraca mamica lui Raducu ce s-a ales de subektu' ei cel romantic...m-a apucat filozofeala asa de dimineata si ma gandesc ce show-ul secolului ar fi iesit daca veneati cu toatele cand mi s-a facut mie bachelor party..nu zic mai multe ca ma dau adminii afara de pe site pentru destrabalare[:D]. Oana_B
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by maudi tu, ca asa vrea muschii mei :))) si nici armura de dictator n-am :P daca nu imi acorzi dreptul sa decid cine sa fie manager la pravalia cu simboluri de mariaj, supunem la vot si tot tu o sa iesi, pe pariu? [pup]
Ehh na!!!....dar tu asculti de muschii tai???...eu...in viata aialaltä...stii tu!!!...ii dresasem deja!!![:D]....cind apärea o gagicä nouä, incepeau imediat sä zvicneascä pe mine!!!![:D][:D][:D] Pupici,[pup] Cami.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana mamä....päi ne-ai dat aici subiecte serioase!!![:D]...da e prea mult pt mine, cä eu sint o fiinta firavä si gingasä!!!![:D][:D][:D] Acum stau si mä gindesc, ce o sä fac peste 2 ani!!!....cä vine aia de brinzä!!!...dar cred cä mi-a venit ideea!!!!...dar mi-e rusine [:I] s-o spun!!! Pupici,[pup] Cami.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...