Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

ce an este?


Recommended Posts

quote:
Originally posted by Oana_B
[:D]Saraca mamica lui Raducu ce s-a ales de subektu' ei cel romantic...m-a apucat filozofeala asa de dimineata si ma gandesc ce show-ul secolului ar fi iesit daca veneati cu toatele cand mi s-a facut mie bachelor party..nu zic mai multe ca ma dau adminii afara de pe site pentru destrabalare[:D]. Oana_B
Oana...da ce vrei sä spui???...ce?....crezi cä ce spunem noi nu e romantic????[:D][:D][:D]...ba dimpotrivä!!!!....e mai misto sä-l astepte in costumul lui Eva, decit sä-i facä ,,,, cadou, o piele de cäprioarä pt faruri!!!![:D]....häi????[}:)] Cit despre party....ia spune-mi.....aveau muschi????[olala][olala] Cred cä o sä primesc INTERZIS la forumul ästa, cä eu sint de vinä!!!![:D][:D][:D]...dar pinä mä dau afarä, imi mai fac putin de cap!!!![;)] Pupici,[pup] Cami.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 110
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by qsar
quote:
Originally posted by descintec
quote:
Originally posted by qsar
Pai noi o sa sarbatorim cu matase si dantele... sau cu safire si trandafiri... Cum as da-o, tot bine e! Q (Gabriela)
Gabriela, de ce sa facem discriminari intre cele doua liste ale lui bughi, io zic sa folosim conjunctia "shi". Asa putem incepe sarbatorirea cu un safir si sa o terminam in matase. D.
Eeeei! Pai daca-i pe-asa, orice lista este buna. As putea sa fac si io o lista cu daruri "traditionale" pe care EI sunt OBLIGATI sa le faca nevestelor: Haina de samur Masina decapotabila Abonament la maseur ... Astept completari! Q (Gabriela)
Completez cu un set de bijuterii, si un bodyguard ca tot vrea Cami muschi! Mamica lui Raducu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by raducu
quote:
Originally posted by qsar Eeeei! Pai daca-i pe-asa, orice lista este buna. As putea sa fac si io o lista cu daruri "traditionale" pe care EI sunt OBLIGATI sa le faca nevestelor: Haina de samur Masina decapotabila Abonament la maseur ... Astept completari! Q (Gabriela)
Completez cu un set de bijuterii, si un bodyguard ca tot vrea Cami muschi! Mamica lui Raducu
Raduca....iti multumesc cä vrei sä mä tii in formä!!![:D]...da sä fie unul de-äla, care umblä numai cu o vestä pe el si cu tanga!!![olala][olala][olala] ce mi-ar place mie.......o pereche de tite de-älea din silicon!!![olala][olala][olala]....si sä-mi tragä cineva gräsimea din copänele!!!![:D][:D] Cit despre masina decapotabilä...la mine nu prea se potriveste!!!!....cä mä sperii din orice!!!....Doamne fereste sä pocneascä ceva prin apropiere, cä sar din mers!!!![:D] Pupici,[pup] Cami.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cit despre masina decapotabilä...la mine nu prea se potriveste!!!!....cä mä sperii din orice!!!....Doamne fereste sä pocneascä ceva prin apropiere, cä sar din mers!!!![:D] Pupici,[pup] Cami.[/green][/i] [/quote] Cami, te-ai mai speria daca ai avea in dreapta ta la volan bodyguardul cel cu vesta si cu tanga??.....[il] Mamica lui Raducu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by moto
Ce fain ca stim cum stau cu anii si cu nuntiile eu stiam dor de nunta de ARGINT 25 SI DE AUR 50....Numai bine Delia si bb-ul Sebastian[cina2][cina2][cheers] neamtu
Moto....asa imi mergea si mie!!!...dar uite ce modalitate minunatä avem, sä afläm atitea chestii interesante!!![:D][:D][:D]...si sä läsäm friu liber fanteziei!!![:D][:D][:D][}:)]....dacä nu era asta, ne särbätoream mereu, la masä, numai cu o cinä festivä!!![;)] Pupici,[pup] Cami.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by raducu Cami, te-ai mai speria daca ai avea in dreapta ta la volan bodyguardul cel cu vesta si cu tanga??.....[il] Mamica lui Raducu
Räducule...bineinteles cä m-as speria!!!..cred cä as sta mai mult la el in brate!!!...ca sä mä ocroteascä!!!...si sä mä stringä-n brate!!!...si sä mä mingiie pe pärul meu frumos!!![:D][:D][}:)][}:)] Pupici,[pup] Cami.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cami, trebuia sa spui pe parul tau cel frumos, de pe capul tau cel deshtept shi modest, asha, ka sa nu mai zica nika carkotashii...[:D][:D][:D] Acu, ca ramaseram la bumbacii mei, pai ce sa caute maica-mea in ei? Sa faca ordine, cautat scame, taiat atzici, se numeshte maintenance... ca eu n-am rabdare... Asta e ok, da' sa ma spuna lu' ginere-su ca am prea multzi, asta nu, n-o fo frumos... Ce ziceai tu? Aniversezi anu' de branza ? (!!!???!!!)Wow! nu-mi fata mintea nimic.... V.[amoras]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by bogux
de modestie ducem lipsa ce mai!:O)))
Hallo boguuuux....da´tu mi-ai väzut pärul?!?!?![:D][:D][:D] Vezi???....Victoria stie deja despre ce e vorba!!![:D] Merci Victoria [bis][bis][bis] Ti-ar fi pläcut sä spun, cä mä mingiie pe perucä????...cä pärul m-a päräsit acum vreo citiva ani???[q][q][q]...si nu mai vrea sä se intoarcä la mine????[q][q][q] Am niste cosite bogate si negre ca täciunele, care se revarsä peste umerii mei sidefii si-mi mingiie cu drag rotunjimile!!![:D][:D][}:)]...vrei sä-ti mai spun si restul????[neand][:D] Cami.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...