Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

ce an este?


Recommended Posts

quote:
Originally posted by Victoria Ce ziceai tu? Aniversezi anu' de branza ? (!!!???!!!)Wow! nu-mi fata mintea nimic.... V.[amoras]
Mie mi-a fätat deja!!![}:)]...cä pe lingä toate celelalte calitäti, mai sint si spontanä!!![:D][}:)]....dar ia spune-mi...de ce vrei sä mä provoci, sä spun prostii???...cä nu-i frumos!!![:D]....pe mine asa m-a invätat mama!!![q] Pupici,[pup] Cami.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 110
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Hi bogux[hia], ba i-o facut poem lu Cami, Eminescu si nu unu, ci mai multe. Ala cu fruncea alba in paru galben/Pe al meu brat incet s-o culci" Si p-ala cu "atat de frageda te-asemeni cu floarea alba de cires..." da gata ca deja am desconspirat-o ca e umbra lu Veronica Micle la Cozia.[:D][:D][:D][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))] Nadina "Poate pentru lume esti o singura persoana, dar pentru o anume persoana esti intreaga lume"(G.J.G.MArquez)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mey Cami mey, Ce are ajtia ku tine, cauta pricina di batai? Shi sa nu ne indepartam de la subekt, cum o ramas cu branza ta, ski kelotzii mei? Shi mai era cineva pe aici cu pielea.....A ramas costumul lui Eva, sau al lui Adam? Nu shtiu, tare-s nelamurita, nimenea nu ma lumineaza cu nimik....[q][q][q] V.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Victoria, mille pupi am uitat sa-zi raspund sau mai bine zis nu-mi place sa ma mai gandesc la kko.Buna ideea cu litra da am ratat evenimentu ca la aniversare el era la munci pana tarziu iar io nu i-am mai zis nika cand o venit. Da i-am zis ceva cand am facut multi ani de cand suntem impreuna si nu mi-o plakut ce mi-o raspuns. Asa ca...Dadui kkoa singura pe gat. Pupi PS n-am nika cu cami, mi-i draga ca are o tona de umor "Poate pentru lume esti o singura persoana, dar pentru o anume persoana esti intreaga lume"(G.J.G.MArquez)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by bogux
Shi cami, nu ti-a facut nemenea pana acum vreun poem ceva? Ca la ce descrii sigur ai frant vro cateva inimi :O)))) [amoras][amoras][amoras][amoras][amoras]
Bogux.....mä bucur cä-ti plac "romanele" mele!!!! Treaba aia se intimpla in viata mea anterioarä...de bärbat!!![:D] Bineinteles cä mi-au fost dedicate poeme, pe atunci...cä doar eram general de armatä....si pe deasupra si tare chipes!!![8D][amoras]....ce intrebare!!!! Sä trecem la viata actualä....cea de fomeie...[:D]...si pe aici am avut nenumärate "victime", despre care...ce pot sä spun???....decit cä-mi pare räu cä m-au cunoscut!!![q]....cred cä si acum pling dupä mine, cä m-au pierdut!!![:D][:D][:D] Se pare cä nu stii povestea de cind aveam 6 prieteni de-odatä!!!....asta e pe bune!!![:D]....si primeam cadouri, scrisori si declaratii infocate de dragoste, mii de telefoane!!!![amoras][amoras][amoras]....ahhhh....ce frumoasä este viata plinä de evenimente!!![bis] Dar sä stii cä am foarte multe calitäti!!!....apropo de modestia amintitä de tine!!![:D][:D] Cami.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Victoria
Pai asta e problema mea: caut ceva pervers si funny in acelasi timp, shi nu-mi vine nici o idee.... Lumineaza-ma, imparatia ta, nu ma lasa in neshtiintza[mamica] V.
Victoria....este ceva pervers, dar nu prea funny!!!!...mä gindeam sä nu mä späl vreo lunä!!![:I][:I][:I]....sä nu dai cu rosii!!!....fantezie bolnavä ce am!!![bang][bang][bang]...si tot nu mi-a venit mintea la cap!!!![:D] Apropo de chiloti!!!!...stiai cä nu mai sint la modä???? Pupici,[pup] Cami.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by nadina
Hi bogux[hia], ba i-o facut poem lu Cami, Eminescu si nu unu, ci mai multe. Ala cu fruncea alba in paru galben/Pe al meu brat incet s-o culci" Si p-ala cu "atat de frageda te-asemeni cu floarea alba de cires..." da gata ca deja am desconspirat-o ca e umbra lu Veronica Micle la Cozia.[:D][:D][:D][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))] Nadina "Poate pentru lume esti o singura persoana, dar pentru o anume persoana esti intreaga lume"(G.J.G.MArquez)
Nadina, mi-a pläcut faza cu Eminescu[:D][:D][:D]...dar nu se potriveste, fir-ar sä fie!!!![bang]...eu träiam pe atunci cam in anii 1300 toamna!!!![:D][:D][:D]...si tot in Romania!!!...vezi???....sint o romancä pur singe!!!![;)] Tre´sä rämin fidelä epocii respective, cä dupä aia zice omu´cä-l induc in eroare!!![:D][:D][:D] Pupici,[pup] Cami.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...