Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

hainute pentru burtici


Recommended Posts

Fetele, sunt si eu burtica in luna a 8a si am avut o gramada de probleme cu "garderoba". De aceea vroiam sa va spun ca am gasit un magazin genial - primul magazin in care toalele nu sunt pentru pustoaice anorexice.Am gasit o gramada de haine care, desi nu sunt special pentru gravide, mi se potrivesc perfect, chiar si acum cu burtooiul meu,si care pot fi purtate si dupa aceea.Am gasit chiar si pantaloni, bluze si fuste speciale pentru gravide.Singura chestie e ca au foarte multe toale si trebuie sa ai rabdare si sa scormonesti. "Stabilimentul" cu pricina este in Pta Amzei pe colt, vizavi de restaurantul "il calcio".Spor la cumparaturi si sper ca barbatii vostri n-o sa ma urasca pentru asta!!![cool] Ma scuzati pentru designul mesajului dar e 5 dimineata si nu pot sa dorm de durere de mijloc,dar mai am doar 5 saptamani!!!Abia astept! VA pup si sarcina usoara! Oana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Exista asa un magazin si in Iasi, pe Stefan cel Mare, la standurile Rodex. La preturi accesibile si marfa de bun gust si mai ales utile - de la sutiene pt mamici si burtiere speciale pe timpul sarcinii (!!), la tot soiul de costumase, rochite si bluzite pt burtici de toate felurile. Carmen
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...