Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Detalii despre Blu Servicii ? plz, plz....


Recommended Posts

zilele acestea am aflat de la o colega de serviciu de agentia de babysitting Blu Servicii bona ei si-a ales-o de acolo, [url]www.blu.ro[/url]. azi am vazut ca numele ei a aparut si pe forum. am auzit numai lucruri bune pana acum. voi stiti ceva? astepta cu nerabdare un raspuns...[huta]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2
  • Creat
  • Ultimul răspuns
[amoras] buna, cristina! iti dau eu cateva detalii despre agentia Blu Servicii. Eu am ajuns acolo prin recomandarea unei prietene. Aveam nevoie de o bona pentru fiul meu. Am intrat pe site-ul lor [url]www.blu.ro[/url] si am trimis o cerere. Spre suprinderea mea am fost sunata chiar in dupa-amiaza acelei zile de cineva de la Blu si am facut o programare pentru a ma intalni cu cateva persoane din baza lor de date. La telefon am mai dat si cateva detalii despre persoana pe care o cautam. Am fost la ei in pauza de pranz de la serviciu, sediul (la Pta Rosetti)lor fiind foarte aproape de locul meu de munca. Atmosfera de la ei mi-a placut foarte mult, si domnisoara care s-a ocupat de cererea mea a fost foarte draguta. Am vazut 5 persoane, toate mi-au placut, am luat dosarele lor acasa sa le mai studiez putin si a doua zi am m-am mai intalnit o data cu doua dintre doamne. in sfarsit am ales una dintre ele, care este la noi de 3 luni. cam asta e .... poti sa incerci la ei mi se pare o agentie serioasa cu o baza de date bine selectata
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc pentru c-ati pomenit de Blu! eram chiar in cautari (disperate). De acolo am venit acum juma' de ora. Eu imi caut menajera care sa fie capabila si sa-l supravegheze pe bb cand este cazul. Am trimis ieri cererea, am vorbit la telefon si astazi am mers sa vad patru persoane - mi-au placut doua, am ales una si de luni... am scapat de calcat rufe! Agentia mi s-a parut profi si promtitudinea lor m-a incantat. Cred ca este o solutie OK. Daca o sa mai am detalii, va mai scriu. Q (Gabriela si bb Dinu)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...