Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

CEALALTA FEMEIE!!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 24
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Eu cred ca sunt barbati si barbati...unii se maturizeaza mai repede ,altii mai tarziu...sau poate nu tine de maturitate, ci de educatie sau de natura firii lor. Se spune ca femeia ideala pentru un barbat trebuie sa aiba trei calitati:lady in societate, gospodina in bucatarie si c...in pat(scuzati, dar asa e vorba) si atunci nu cauta in alta parte. Probabil ca cei care calca stramb nu au acasa ceea ce le trebuie in pat(contraziceti-ma daca gresesc). Eu am fost timp de cateva luni "cealalta femeie" si nu mi-e rusine sa spun, dar asta a fost motivul, si a durat 9 ani pana a zis ca trebuie sa incerce si altceva, dar nu asa cu oricine (pentru ca nu e mare lucru sa platesti pentru asa ceva),voia doar sa vada daca se poate si altfel.Vreau sa nu intelegeti gresit, nu acesta a fost initial motivul pentru care ne-am intalnit, dar in mintea fiecaruia a incoltit ideea:"ce-ar fi daca...?" Si uite asa, nepremeditat am ajuns de cealalta parte a baricadei, dar pot sa va spun ca atata timp cat e primit acasa cu zambetul pe buze si cu o gluma, cu mancare si apoi cu multa dragoste nu mi-e teama ca va fi o alta in viata lui. Adevarul e ca fac totul din placere pentru ca stiu ca asta e dovada cea mai clara a dragostei pe care i-o port. mihaela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Se pare ca aceasta aste explicatia (a lor cel putin), alta femeee este efectiv alta femee.Si pentru ca sunt mascul, iar in regnul animal majoritatea masculilor sunt poligami, noul incita la cunoastere cel putin. De abea dupa aceea, daca cealalta are intr-adevar ceva de oferit urmeaza relatia. Daca nu ramane doar altceva.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...