Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Expeienta care ma marcat pe toata viata


Recommended Posts

  • Răspunsuri 28
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Draga Melinda, uuuuffffff bine ca a trecut! Interpretari de idioti! Auzi, o coasa, un topor, ceva "contondent" nu se gaseshte pe la Timisoara sa-i iei gatul nemernicului care s-a pronuntzat asa simplu asupra unei vieti care abia mijeshte?!?!?!? [bruta]Vaaaai ce i-as fi facut eu dupa ce ma linisteam........pffffuaaa, ce m-am enervat si emotionat citind prin ce ai trecut....uite si bb al meu se bate acuma cu pumnisorii din cauza nerfilor pe care-i am citind cele povestite de tine....ooof Doamne, Doamne in ce tzara traim...... danat
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bine ca nu l-ai ascultat pe doctor. Si eu am facut triplu test in saptamana 17, si mi-a iesit alfaproteina mai mare un pic decat normal, dar doctorul m-a linistit, mi-a spus ca nu insemna nimic, diferenta era prea mica si ca probabil era data de infectia cu listeria pe care o aveam. Totul a fost ok, acum am o fetita minunata de 11 luni si sunt cea mai fericita mamica. Iti doresc si tie acelasi lucru! Ruxi si Clara pisicuta, 11 luni Implinirea cea mai mare pentru o femeie este acea de a fi MAMA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Melinda te stiu de la mamicile de oct si am remarcat ca esti o persoana foarte optimista si vesela, ma bucur enorm pentru tine ca ai avut taria sa treci si de acest moment si iti urez sarcina usoara si sa nasti o fetita sanatoasa care sa-ti aduca numai bucurii.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Melinda, rezultate fals pozitive ies berechet. Aici dupa o sperietura din asta se face imediat o amniocenteza, aia e 100% concludenta. Probabil ca in Ro nu se practica asa de mult. Prietena mea a trecut printr-i situatie exact ca a ta. Ma bucur ca ai scapat de cosmar si iti doresc o fetita sanatoasa! Te pup.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...