Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Casnicute sexy ( 132 )


Recommended Posts

  • Răspunsuri 291
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Alinuta, distractie placuta la munte![pup][pup][pup] Cami o sa termini mai repede, nu in 2 ani...dar si cand o sa fie toate la locul lor asezate ce frumos o sa fie!!!!!! Eu i-am pregatit pe baieti sa plece la recuperare si dupa ce beau cafeaua ma apuc de treba.As vrea sa termin curatenia saptamana asta, dar sa vad cum imi iese planul. Cine vine la o cafeluta?[cafea][cafea][cafea][cafea] Doina Bita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutari. Iar va luati de-al meu ca bradu, huh? [neand] Leano data viitoare cand ti-l mai arat ii pun o atza rosie sa nu mi-l deochi fatoooo [:D].Si spune-i lu' grasu' sa-mi ia telefon ca al meu e nashpa.Vreau unul cu sina, da? [:D] Cami iar o sa-i injuri pe aia de la cablu...La noi a fost mai demult telenovela aia si s-a terminat.N-am urmarit-o episod cu episod si nu-ti pot spune.Nici sfarsitul nu l-am vazut.Spor la impachetat si despachetat. Alinutza drum bun si distractie placuta. Mmiha sanatate socrului.Ce cretini astia cu salvarea [soc] Doina [pup].Bagi recuperari, ha? [:D] Iuliana lasa mey ca le dai jos.Daca te simti bine asta e important.[pup] Miki [pup] ca-ti faci timp sa mai intri si pe la noi. Monica eventual sa-ti trimit poza lui grasu' sa te inspiri? [:D] Sssst! Sa nu auda Leana [box] Miha sa-i dau Leanei o poza si de-a lui mustatzea s-o puna la vitrina?Ca vad ca e in extaz cu privire la frumusetzea lui [:D]. Leanooooo [zz] [zz] Io am fost la scoala ca saptamana asta cica sunt in activitate.Acum m-am intors si ar trebui sa merg la Inspectorat sa-mi iau decizia de numire pe post dar mi-e o leneeeee...si e asa caaaald afara...ca mai bine ma duc la o tura de cumparaturi.Pe Stefi am dus-o azi la tara si mi-a zic ca maine cand ma duc sa o iau sa-i duc haine [alcool].Cocheta gagica....Asta seara iar se aniverseaza o prietena asa ca tre' sa cumpar si un cadou [bang].Ultimul pe luna asta ca m-am spart de bani[bang] Cam atat de la Olt , va [pup]. Fug Georgiana-mami de Stefania [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/"]Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hai mai!!! chiar nimeni nu a vazut sfarsitul de la "iubire ca-n filme"?[bang] sau va e rusine sa spuneti ca va uitati la telenovele?![:D] am auzit ca prin romania circula treaba asta ca daca te uiti la vreo telenovea[:D] ori esti vaca,proasta, casnica [alcool] ori pensionara in batz. voi stiti cum arata un om epuizat? daca nu va trimit o poza cu je.is varza.car zilnic ca nebuna.si am o huiduma de masina care acum mi se pare tare mica.am carat mobila sambata cu gasca si acum mi-au ramas mie cutii,cutiute si acareturi...astea-s cele mai grele.bag la drumuri pe scari sus-jos,stanga dreapta de am dat in benga[soc] in fine.lasa ca in curand ma vedeti voi cu cracii in sus la odihna[:p] doina,ce face Dan? ce recuperare face? vreun progres ceva? alinutza,drum bun cu vacanta faina.sa-mi aduci o poza cu bangala[:p] iuliana,datele vostre de nastere sa stim cand sa va felicitam[pup] miki,jeorji,doina,alinutza,moni,olteanca,mmiha,miha,bi si etc va tzuc tare.[pup] "nimeni nu moare virgin.viata i-o trage fiecaruia cel putin odata."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

helau [:D] georgico numai in petreceri esti...bravo, distractie placuta eu azi am musafiri 2 prieteni de-ai sotului...asa ca ma pregatesc intens [:D] cami, spor la treburi alina...m-ai uitat acasa [:D] drum bun doina, multam de cafelutza si spor la treaba miki, pe unde ii mai plimbi pe ai tai miha pe unde esti? ce face dansatoarea din burtika? danelutoooo...hai fato mai lasa soare si pentru altii [:D] mmiha...cum se simte socrul? va pup pe toate sa aveti o saptamana minunata [pup] monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Stii ca pentru tine apar de oriunde as fi...[:D] [pup] Ma plangeam? Hmmm...acu ma plang ca-s prea multi...[:D]
[url="http://bd.lilypie.com/8gdMp3/.png"]Miha[/url][gravi] si [url="http://good-times.webshots.com/photo/2595202670088512827FqdBsl?vhost=good-times"]Robert[/url] [hia]
Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mama...mor...tocmai am tras o portie de ras din ala cu lacrimi, am dat tel la dr stomatolog(care stie engleza) si in loc de el dau peste astistenta lui care habar nu are decat limba mirifica [:D] zic in engleza...aia nimik... incep pe spaniola...nimik [bang] ma straduiesc in limba , mirifica...nimik...sotul radea langa mine si nu m-am mai putut abtine si am inceput sa rad si eu nemaiputand sa vorbesc cu tipa la telefon...cred ca a zis aia ca-s nebuna, dar pur si simplu ziceam un cuvant si radeam 1/2 de minut vi s-a intamplat vreodata sa nu va puteti abtine...da asa tuta eu n-am mai vazut [:D] am mai patit-o cu rasul necontrolat o singura data cand eram la scoala, mi-a dat profa 3 tot zicea Monica potoleste-te si eu pur si simplu nu puteam...m-a dat afara din clasa si cand am intrat inapoi si iar a inceput prietena mea sa rada m-a facut si pe mine sa rad si iar am luat-o de la capat...profa cu pix-ul in mana...pun 3-ul inceteaza...eu nimik...si uite-asa l-am incasat [:D] acum imi dau seama ca am o problema cu [bang] monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...