Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Casnicute sexy ( 132 )


Recommended Posts

Buna dimineata casnicutelor, Am intrat sa va salut ca eu voi pleca la iarba verde astazi. Sa aveti o zi superba si linistita. "Oamenii nu pot fi judecati dupa ceea ce spun altii despre ei, dar iti poti face o parere destul de corecta despre ei daca ii asculti ce spun ei despre altii."
[url="http://community.webshots.com/user/maya0785/albums/least-recent"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 291
  • Creat
  • Ultimul răspuns
neata! [cafea] iuliana, bine ai venit in [grup] ce frumusete de fetita aveti! [pup] la ea de dulcica. sa ne dai date voastre ca innoiasca miki listuta. la noi e nor, dar nu cred ca e frig. ieri am avut o zi f reusita cu exceptia serii si prin urmare si a noptii[bang] alexa resimte pe perioada somnului toata agitatia de seara.
[url="http://ajutatilpedan.uv.ro/"]Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou![/url][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata! vad ca a fost chef mare aseara pe aici! dar de ce chefuiati ,mai? o sarbatoreati pe soacra-mea ca a venit azi dimineata?[bang][bang] Monica ,saracuta de tine! ale naibii maselele astea. nu m-a mai durut de vreo 3 ani ,dar stiu cat de rau este.[pup] Alinuto ,te sun acus sa-ti expun problema.[pup] Doina,ai zis ceva de mujdei?[pofta][pup] Bia,daca stiam ca n-are cine sa te invarta il trimiteam pe barbata-miu ,ca si asa l-a prins 4 dimineata pe la calculator.[pup] Miha ,distractie placuta la nunta![pup] pana aici am citit ,dar va pup pe toate casnicutele sexi si iubite! si acu' sa va zic ce zi minunata am avut ieri. mi-am cumparat masina de spalat vase![roker][pk][hop][cool] sunt tare fericita ,ca tare urasc sa spal vase. si spal ,frate! maine o aduc cei de la firma si de abia astept sa vad mutra soacra-mii.[:D][:D]. sa vezi ce barfeste ea acum ,ca ce putoare e nora-sa . nu e in stare sa spele nici un vas.[:-)))] ,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,, Dana
[url="http://ajutatilpedan.uv.ro/"]Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou![/url][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare sexoaselor Iuliana bine ai venit la noi. Distractie placuta la iarba verde Doina mama si fratelo stau pana in 28. Ce face Dan? Banana mi-a fost dor de tine. Sa stapanesti sanatoasa masina de spalat vase si las-o pe soacra sa zica ce vrea. Alina cand pleci in vacantza? Monicutza saracutza de tine. nasol cu coltul ala de masea. te pup sa nu te doara. Restul sexoaselor dormiti? Ca dupa nunta Ieri au fost socrii la noi. Daca nu mi-a mancat soacra sarmale, salata de boef si ciorba de perisoare.....moama si eu imi faceam griji ca nu-i va placea ( socrul n-are nici o treaba, mananca orice). M-am mirat de soacra ( Doamne multzumesc.... ca i-a placut pt. ca e tare fitzoasa) cat a putut manca. Azi mergem sa ne plimbam cu vaporul pe Rin, maine mergem in Köln la catedrala. Va doresc o duminica minunata si sper sa ne `` vedem`` diseara Pupici PS. Mi-a fost dor de voi Miki
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc de cafea Alinuta! [pup] A fost tare frumos la nunta. Noroc ca m-am gatit si eu nitel,sa nu ma fac de bafta pe acolo...[:-)))] Imi pare rau ca nu mi-am luat aparatul de fotografiat la mine...sa ma vedeti dansand cu Fuego! [^] Am dansat-o pe Teodora-Bianca-Sabina toata noaptea...si chiar i-a placut mey...[:D] Nu stiu care fu miracolul,dar am scapat de umflatul picioarelor si am putut sa stau pe tocuri toata noaptea...[vampa] Iuliana,bine ai venit in grupul sexoaselor! [bis] Poate doresti si o limonada? [:-)))] Miki,duminica placuta si distractie placuta cu socrii. [pup] Banana,m-ai spart cu masina de spalat vase si soacra. [:-)))] Las-o mey incolo...S-o stapanesti sanatoasa! Masina mey...[^] Monica,doare maseaua? [:(] Nici nu vreau sa-mi aduc aminte de perioada cand am avut probleme...
[url="http://bd.lilypie.com/8gdMp3/.png"]Miha[/url][gravi] si [url="http://good-times.webshots.com/photo/2595202670088512827FqdBsl?vhost=good-times"]Robert[/url] [hia]
Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hello sexoaselor, miki plimbarica placuta, ma bucur ca i-a placut socrelei mancarica facut de tine iuliana si tie distractie placuta la iarba verde...ti-am vazut si eu printesica, e taaare frumushica...si tu la fel [vampa] dana, sa stapanesti sanatoasa masina de spalat vase...lasa soacra sa se oftice [:D] miha, ma bucur ca te-ai distrat la nunta [pup] burtika bine ca a fost cumintzica [:D] alina, multam de cafelutza...macar virtual sa beau ca deocamdata nu baui [:D] maseaua nu ma doare(inca...Doamne ajuta sa nu ma doara nici mai incolo) [:D] coltul e spart doar la suprafatza ...e doar enervant ca ceva nu-i in regula pe-acolo [:D] sper sa nu ajunga la nerv si sa incep alte complicatii...abia astept ziua de maine sa merg sa rezolv problema. la mine bate vantul, astept sotzul sa-l fac un tenis [:D] va pup pe toate sa aveti o Duminica placuta in continuare monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata.va salut in viteza in asteptarea cafelutei.sunt happy.ma mut de 2 zile si dureaza inca vreo sapt.[alcool] nu v-am spus nimic pana acum.nu dati.[:D]deasta am stat acasa in vara asta[bang] am stat cu ochii pe constructor sa-mi faca casa fumoasa si pe gustul meu.acum e gata.de vineri avem cheile.a inceput distractia.uras mutatul.sunt deja rupta,abia ma misc[bang] tzuc la toate sexoasele. [i] iuliana,bun venit la noi si sedere lungaaaaa[pup] "nimeni nu moare virgin.viata i-o trage fiecaruia cel putin odata."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...