Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

mamici de iunie-iulie..partea a 8a!


Recommended Posts

[cheers][cheers][cheers]Claudya, felicitari ! Ma bucur mult ca ai nascut ! Sa-ti traiasca bebele ![alcool] Foarte frumos sa ti se rupa apa la coada... Acum o sa scrii la bebei de iunie-iulie. Cred ca am mai ramas doar eu cu Gianina. Sper ca o sa mai scrii si tu pe aici, daca n-ai nascut, ca nu mai stim nimic de tine. Daca nu, ma mut la bebei de iunie-iulie...[bang][bang][bang][bang][bang][bang] Am ramas singura.... Vreau si eu sa nasc !!!!!!!![bang][bang][bang][bang][bang] Bebelusa mea n-a invatat decat miscrile de la stanga la dreapta si de la dreapta la stanga, nu si de sus in jos... VREAU SI EU SA FIU MAMICA ODATA !!!!! [pup], Ioana [gravi][grasa]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 58
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Ioana Sora nu dispera. Probabil ca ai ramas sa inchei lista cu mamicile de iunie-iulie. Este o onoare. Te asteptam la bebelusi de iunie-iulie. Hai ca mai ai putin si pe urma adio nopti si zile linistite, dar iti vei tine in brate bebeul mult dorit (uneori cam mult , poate si cind ti-ai dori sa nu ). Deci fa bine si te odihneste, iar printre picaturi sa te documentezi ce trebuie sa faci cu copilul ca sa fiti amindoi fericiti. Cu drag Romana si [copil] Cristian
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va multumim mult pentru felicitari si sa stiti ca i-am citit si lui Emma mesajele de la voi,fapt pentru care s-a linistit imediat. O cheama Emma Maria si a avut la nastere 2769g si 52 de cm.Bineinteles ca este o frumoasa(ca mami,nu?[;)])si datorita ei ma simt acum foarte ,foarte puternica!(deja voi stiti cum e). Pentru Ioana,sa stii ca nu te las si nu te perasesc acum pe ultima suta de metri si am sa intru si aici sa te incurajez.Pot sa-ti spun deocamdata ca epidurala e mare minune si te-as sfatui sa o faci daca ai posibilitatea,sa nu-ti fie teama.N-are rost sa suferi daca poti sa nu suferi si sa ramai cu o amintire a unei experiente placute. Nu stiu daca mai e si altcineva care ar mai trebui sa nasca pe-aici,dar daca mai e,sa stiti ca ma gandesc si va doresc sa nasteti ca si mine.Am sa va povestesc in curand. Va pupacim si sunem din nou aici zi de zi,sa stiti!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...