Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Discomfort dupa 3 luni?


Recommended Posts

Nu stiam cum sa intitulez subiectul acesta insa vreau sa va intreb pe voi fetele care ati nascut normal (vaginal) dupa cat timp e ok cu contactul sexual? Adica sa fie ca inainte, fara discomfort sau durere. Stiu ca e normal pt primele dati sa fie asa, insa noi am trecut de faza asta si tot la fel e. Adela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 4
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Nu stiu daca e cazul sa ma bag in discutie fiindca eu am nascut prin cezariana, dar am auzit ca n-ar trebui sa dureze asa mult pana la reintrarea in normal a vietii sexuale. Poate ar fi mai bine sa mergi la dr. Doamne ajuta cui saruta si sporeste cui iubeste http://community.webshots.com/user/adrianacalin
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga adela, Eu am nascut normal acum 3 luni si jumatate, nu am nici o durere, actul sexual este ca si inainte de nastere. Si eu zic sa consulti doctorul, cu toate ca la unele femei vindecarea este mai inceata decat la altele. Multa sanatate. lilib
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu am nascut tot normal,insa nu am avut nici un fel de discomfort,cu toate ca am inceput "activitatea" [:p] dupa 5 sau 6 saptamani. Poate ca te refaci tu mai greu,depinde si cat de grea a fost nasterea,insa sigur e mai bine sa te vada ginecologul tau. [pup] Missiday
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca daca te doare doar atunci nu este vreo problema. Daca perseverezi, se rezolva. Insa daca te doare si cand nu faceti nimic, atunci trebuie sa te duci la medic. Eu imi aduc aminte ca la 3 luni dupa ce am nascut nu era chiar placut. Insa timpul rezolva totul. Nicoleta.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...