Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Restaurant chinezesc


Recommended Posts

  • Răspunsuri 5
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Nu stiu ce s-a intamplat cu mesajul anterior pe care l-am postat...poate am apasat pe ce nu trebuia. De aceea mai zic o data: restaurantul PEKIN, rez. la tel. 310.31.60. Atmosfera intima, aprox. 5 mese, personal de treaba. Preturi acceptabile. Daca mergi acolo (pe langa BNR), sa-mi spui daca e asa cum ti-am zis eu. Noi nu mergem la alt rest. chin. in Bucuresti, decat la acesta. Asa ca...te astept cu impresii de la fata locului, eventual. Cu drag, Meisha & BB
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Meischa restaurantul PEKIN, rez. la tel. 310.31.60. Atmosfera intima, aprox. 5 mese, personal de treaba. Preturi acceptabile. Daca mergi acolo (pe langa BNR), sa-mi spui daca e asa cum ti-am zis eu. Noi nu mergem la alt rest. chin. in Bucuresti, decat la acesta. Asa ca...te astept cu impresii de la fata locului, eventual. Cu drag, Meisha & BB
Tocmai vroiam sa-ti postez si eu acelasi raspuns. Votul meu este ptr. PEKIN (in pasajul dintre BNR si Calea Victoriei). Mai stiu si un restaurant cu specific portughez unde se mananca foarte bine (noua ne place). Daca te intereseaza, spune-mi. Q (Gabriela)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

VOT VOT VOT pentru PEKIN. Super! nu e foarte ieftin , dar mananci....bine si mult. bautura e scumpa. Noi intotdeauna comandam mai mult decat putem manca, de pofticiosi ce suntem, dar luam la pachet ce ramane. Merita! si pt atmosfera si pt. mancare! Cora http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=bubi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...