Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Despre blonde dar nu asa cum va inchipuiati


Recommended Posts

O blonda se afla la un concurs de de genul "cine stie castiga" unde se pot castiga 1.000.000 de euro. Intrebarile au fost urmatoarele: ---------------------------------------- 1. Cat a durat razboiul de 100 ani? A) 116 B) 99 C) 100 D) 150 Blonda sare peste intrebare. ------------------------------------------- 2. In ce tare s-au facut palariile Panama ? A) BRAZILIA B) CHILE C) PANAMA D) ECUADOR Blonda cere ajutorul studentilor universitatii. ------------------------------------------------------------- 3. In ce luna se serbeaza revolutia rusa din octombrie? A) JANUARY B) SEPTEMBER C) OCTOBER D) NOVEMBER Blonda cere ajutorul publicului ----------------------------------------------- 4. Care este numele regelui George al VI lea? A)CHARLES B) ALBERT C) GEORGE D) MANUEL Blonda isi da in carti,.........dar degeaba. ---------------------------------------------- 5. De la ce animal provine numele insulelor Canare din oceanul Pacific? A) CANARY BIRD B) KANGAROO C) PUPPY D) RAT Blonda renunta. =============================================== Daca te crezi destept si ai ras de replicile blondei citeste raspunsurile mai jos: 1. Razboiul de 100 ani a durat 116 ani de la 1337-1453 2. Palariile Panama au fost facute in Ecuador. 3. Revolutia din octombrie se serbeaza in noiebrie. 4 .Numele regelui George a fost Albert !!!. In 1936 si-a schimbat numele. 5. Puppy. The Spanish name is "ISLA CANARIA" which means island of the pupies. Now tell me who's the dumb one ???.... Niciodata sa nu mai razi de blonde!!!!....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 10
  • Creat
  • Ultimul răspuns
[cool] Mi s-a parut mie ca nu-i oabla... Stiam cu siguranta doua raspunsuri (cu Panama si Eroica Revolutie din Octombrie) si imi aminteam ca razboiu' nu a durat fix 100 de ani, dar... tot am luat plasa. Care-i teaba cu blondele? Q (Gabriela)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[cool]Apropos de palarii: sota-miu a vrut sa isi ia din Mexico o Panama Hat si a renuntat cand a citit pe eticheta Made in Ecuador...a zis ca dupa ce ca nu-i originala mai e si scumpa si eu am crezut la fel...ce inseamna sa fii ignorant[:-)))][:-)))][:-)))] Oana_B
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by ochinegri
quote:
Originally posted by cl
[cool][cool][cool] Io nu rad, may, ca io-s blonda![:D] Claudia
Nici io, caci si io. O fi vazut DeDe subectul, ca el are ceva cu subspecia blonde ?
No, ochinegri, ca lui dede ii plac blondele! Cui nu-i plac???[:D][:D][:D] Claudia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by cl
quote:
Originally posted by ochinegri
quote:
Originally posted by cl
[cool][cool][cool] Io nu rad, may, ca io-s blonda![:D] Claudia
Nici io, caci si io. O fi vazut DeDe subectul, ca el are ceva cu subspecia blonde ?
No, ochinegri, ca lui dede ii plac blondele! Cui nu-i plac???[:D][:D][:D] Claudia
Chiar si alea inalte ? Cã, cicã alea nu-i place.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...